Photoblog.pl

Załóż konto

Umrę tak, jak chcę. 

2020/02/02   

Retro

« następne   poprzednie »
Retro
Powiększenie
Kategoria:
Natura

Czemu tytuł Retro?

Bo tak nazywa się moja ulubiona knajpka w magicznej miejscowości w której dane było mi przez kilka lat mieszkać. Odwiedziłem w zeszły week stare kąty i spotkałem trochę ludzi, z którymi dawno się nie widziałem. Żałuję, że nie ze wszystkimi udało mi się spotkać, z różnych powodów mam ogromny sentyment do pewnych osób, ale cóż, życie. Może następnym razem uda się powspominać, co miało być a co nie było, albo powspominać co faktycznie miało miejsce. Cały czas czuję się tam jak w domu, choć nie mieszkam już lat... kilka. Nie pamiętam ile. Sześć? Siedem? Nie wiem i rozkminiał tego nie będę. Sporo się pozmieniało, zarówno u ludzi jak i w mieście. Cóż, czas leci. Liczę na kolejne spotkania w liczniejszym gronie bo tęsknie za wszystkimi po równo. Właściwie to za niektórymi bardziej...

Teraz z innej beczki. Ostatnio na facebookowym profilu ktoś zarzucił mi, że delikatnie ujmując żyję przeszłością. Otóż kurwa nie. Jeżeli chodzi o przeszłość, nic sie nie zmieniło. Pewnych osób nie mam najmniejszej ochoty spotkać więcej w życiu na swojej drodze, a już z pewnością zrobię wszystko, żeby tak było. Użyję metafor: lubię grać a nie lubię fałszować, jeśli rżnąć to nigdy "się" na boku. Tyle w temacie.

Jestem stary ja, stare życie ale od kilku kartek nowy rozdział. I mimo tego, że piszę na facebookowym profilu o tęsknocie, to nie tęsknię za tym co było. Bo to było do dupy jak się okazało. Dosłownie. Piszę o tęsknocie za kimś kogo w końcu kiedyś poznam i pokocham na nowo. Z wzajemnością. Kto nie potrafi doczytać, albo nie rozumie wpisu, jego problem.

Carpe Diem, jak mawiał Horacy.

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

Zmiany, zmiany, zmiany.

 

Retro

 

Alea iacta est

 

Patriotycznie - biało czerwone.

 

Noc

 

:)

 

...

 

Dzisiejszy zachód

 

Wszystkie wpisy