Miłosz 'Miuosh' Borycki
mój ulubiony raper! jego numery dają do myślenia. ma zajebiste flow, nawijke nie znam drugiego takiego. jak dla mnie jest naprawde dobry. jego płyty rozpierdalają system, numery tak samo. nie moge się doczekać następnej płyty, a zapowiada się świetna- 'Prosto przed siebie'. naprawde polecam.
Póki serca mi nie wyrwiesz, nie weźmiesz mi nic.
wole zostać sam, niż zostać kurwą!
Zacząłem potrzebować tego, na co mówisz bliskość. Z nadzieją w sercu, a w oczach iskrą. Ta iskra zgasła. Ona gaśnie podobnie do niej..
Kiedy oczy wywrócą Ci się do środka zrozumiesz wtedy, że nie miałeś tam nic.
Ponoć, ja jestem tym złym, a chuj niech będę, wolę być skurwysynem niż grać przybłędę co jest ?
trudno się wspiąć, o wiele łatwiej jest spadać.
bo wiara i nadzieja szybciej niż latarnie gasną
Znowu otworzyłem oczy i w gęstą lepką czerń , ze łzami w oczach i ledwo łapiąc tlen. Plując potem krzyczałem że wiem , jakby dzień po tej nocy miał być ostatnim dniem.
Poczułem na szyi jej głos delikatny jak len to był tylko zły sen..
Pamiętam każdy dzień i każdy motyw. Każdy problem i wszystkie kłopoty. Wszystkie upadki i wszystkie wzloty. I nigdy nie zapomnę o tym!
A ja jak kretyn wierzyłem w twoje szepty i byłem gotów oddać im się bez reszty. Wierz mi, aż twój głos nagle zniknął i nawet nie było mi specjalnie przykro.
Twoje oczy mówią wszystko, a serce kłamie.
Nie muszę patrzeć ci w oczy żeby wiedzieć, że coś nie gra.
Nie wiem kim jesteś wiesz nie znamy się prywatnie. Ale mam nadzieję że mnie kurwa nigdy nie znajdziesz !
Oni wyrwą twoje łzy bo swoich nie chcą widzieć.
Pamiętam jak wczoraj martwiło nas dziś a dziś nie martwi nas już żadne jutro.
jedyny romans jaki mamy to ten z wódką,to chyba ona jest naszą drugą połówką.
To życie sypie się nam z rąk niczym puzzle, biegniemy na ślepo,chuj z tym co będzie później. Zaczynamy tak samo ale kończymy różnie, bo życie sypie się nam z rąk niczym puzzle.
Brudne ulice, oczy zamglone, tutaj jesteś królem tego świata, ławka jest Twoim tronem.