Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane ze strony mobilnej
Wyświetleń: 575
Chciałam ostatnio napisać wam coś takiego fajnego, wiedziałam nawet co...
A dziś mam pustkę w głowie.
Jestem coś zmęczona fizycznie.
Na stażu przez 8h praktycznie nic nie robię.
Chce normalnie pracować ! Chce czuć, ze pracuje, zarabiam, usamodzielniam się, zaczynam żyć gdzieś tam po swojemu, na własny koszt.
Kontroluje swoje życie.
Póki co siedzę na stażu na który wysłał mnie urząd pracy i czekam aż ktoś mi powie żebym skoczyla na ksero.
Czuje się jakby ktoś kontrolował mną od 7.30 - 15.30.
Jakbym nie miała kontroli nad swoim życiem.
Nie chciałam tego stażu, nie chciałam pracy w tym mieście, miałam zacząć mieszkać z siostra
atlam sexxxxy!
07/09/2016 18:57:31
giwek Nie zawsze życie daje nam taką szansę by mieć to co chcemy od razu:c ale powiem Ci że każde nowe doświadczenie na nowym stanowisku czegoś nas uczy,ważne,że masz jakieś zajęcie i robisz coś w życiu, pomimo,iż nieraz wydaje Ci się że stoisz w miejscu to tak naprawdę małymi krokami wciąż się rozwijasz :)Czasami człowiek nie ma za dużego wyboru i trzeba przyjąć to,co w danym czasie nam proponują.Mam nadzieję że sobie poradzisz:) a z czasem staniesz się silniejsza i dostaniesz taką prace z której bedziesz mega zadowolona życzę powodzonka ;)i wielki plus za to iż pomimo tego że tyle pracujesz wystarcza Ci jesacze czasu by poćwiczyć nad swoim ciałem szacun !
07/09/2016 5:07:29
pinkydream Dzięki... :) moje życie zaczyna się od 15.30. Czyli M.in pasje więc muszę znaleźć czas na jakiś ruch :) co do pracy... Czekam na dzień kiedy będę mogła stwierdzić po co jest tak, jak jest :)
07/09/2016 8:25:06

pinkydream Miała zacząć mieszkać z siostrą, moc widzieć się z chłopakiem częściej niż tylko na weekend. Miałam inny plan. Nie wyszło. Mam taką ambicję żeby pracować z krwi i kości. Wierzę ze da mi to fundusze na samodzielne życie. Wiem ze muszę jeszcze trochę poczekać, wszyscy mi mówią żebym przystopowala z tymi marzeniami bo żyje w nierealnym świecie. A ja tak jestem głodna na dobra pracę i spokojne życie ze chyba nie chce tego zmieniać. Chce się rozwijać! Moc realizować swoje plany. Póki co stoję w miejscu. Ale wierzę że nic nie jest bez przyczyny. Z jakiegoś powody jest tak, nie inaczej . za parę miesięcy, lat będę mogła stwierdzić czemu dziś nie udaje mi się spełnić planów, czemu droga do nich jest trudniejsza niż mi się zdawało :)
@pinkydream5
06/09/2016 21:35:14