Photoblog.pl

Załóż konto

 

2013/12/21   

Usuwam photobloga

« następne   poprzednie »
Usuwam photobloga
Powiększenie

Usuwam photobloga.

Po wielu latach spędzonych tutaj, napisaniu setek postów, wrzuceniu tysiąca różnych zdjęć (tych lepszych i tych gorszych), po czasach świetności, gdy miesięcznie było tutaj 60 000 wyświetleń, gdy była to jedyna forma bloga, który prowadziłam dłużej niż kilka dni, po wielu nawiązanych znajomościach ale także po wielkich falach hejtów, po sytuacji w stopniu takim, że słowo "photoblog" jest jedną z najczęściej wpisywanych słów koło mojego loginu / pseudonimu postanawiam usunąć photobloga.

Po prostu dlatego, że to już nie jest platforma dla mnie. Z biegiem lat przestałam odczuwać potrzebe posiadania tego konta na poczet innych mediów. 
Jedyne czego jest mi żal, to tego, że może ktoś będzie dalej mnie szukał, pamiętając, że miałam tutaj konto. Ale nie wiem czy chce zostawiać ten profil na długo z takim ogłoszeniem, photoblogowym nekrologiem :)

 

Bardzo wam wszystkim dziękuję, każdemu  kto chociaż zajrzał na mój photoblog,wysłał wiadomość skomentował, zaobserwował. Nawet tym "Fajne zdjęcie. Wpadnij do mnie"

 

Możecie mnie znależć jednak na innych social mediach, które prężnie działają:

Mój fanpage:  www.fb.com/ladymartiniofficial

mój FB: www.fb.com/ladyxmartini/  możecie wysyłać zaproszenia :)

mój instagram : @ladyxmartini 

W przyszłośći również Snapchat.

Wszystkie social media będą również dostępne na moim profilu facebook. 

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

Usuwam photobloga

21/12/2013 1:24:33