Photoblog.pl

Załóż konto

Iwoulddieforyoubutnotrightnow 
zapisz

trzydzieści

Wyświetleń: 391

1

dziwne drapiące życzenia urodzinowe od osoby, która była najbliższa i zniknęła. od tak, niczym ból zęba. nie wiadomo czy korzeń zęba umarł czy może wróci za chwileczkę. 

emotikonki na facebooku i trzy banalne słowa. 

może nawet chciałabym się uśmiechnąć do tego podrywu emocji, ale może czekałam za długo z usunięciem jej numeru żeby teraz się uśmiechać. może za wiele o tym myślałam i padło o trzy za dużo łzy. wystarczy. 

przecież nie zapomnę, ale nie będę już drapać historii i siebie od wewnątrz aby zrozumieć. 

 

2

tęsknienie za beztroską, więc za domem. tęsknienie za znanymi, utartymi i słodkimi szlakami. za bliskością, której uczyłam się latami i przychodziła tak gładko, że nie było czuć nic. tęsknienie za wszystkim czego nie mogę teraz mieć. tęsknienie jak wrzód z ropą, tęsknienie zawsze na wierzchu, bolesne. ale też przyjemne w agonii.

 

3

 

książka o mordercach, książki o psach. książki o kobietach, o emocjach (monotematycznie). nowy zapał do tworzenia playlist, jakieś takie świeże zauroczenie muzyką. joga twarzy. joga. chodakowska. nowa ostra potrzeba tworzenia. weganizm na poziomie duchowym (faza początkowa). jeżdżenie samochodem po lewej stronie, lekki zawał mózgu. czekanie. jego miłość. ciepłe kochane emocje. miłość ogółem w każdej formie. tona niepewności. 

 

atlam fajneee
14/04/2020 10:56:53