Photoblog.pl

Załóż konto

 

2014/06/06   

 

« następne   poprzednie »

 

 

Stała przy ścianie. Łzy swobodnie płynęły po jej policzkach. Myślała, jaka głupia była. Jak mogła się w nim zakochać ? Przecież On w ogóle nie zwracał na nią uwagi. Dla Niego byli tylko przyjaciółmi. Ona pragnęła czegoś więcej. Łzy opadały na podłogę. Siadła przy ścianie i zamknęła oczy. Ktoś chwycił ją za rękę ; "- Hej. Nie płacz. Mała!". Chociaż nie chciała tego powiedzieć, odważyła się; "- Niby czemu mam nie płakać ? Może mam skakać z radości. Wiesz, przecież są lepsze ode mnie, ja jestem tylko głupią dziewczyną, która się w Tobie bez wzajemnie kocha... " , "-Kto powiedział, że bez wzajemnie ? " . Przytulił ją i wszystko jakby z nich spłynęło

 

 

Śnił mi się dzisiaj mój ślub. Byłam piękna : moje włosy nigdy nie wyglądały tak dobrze, miałam perfekcyjny makijaż , bukiet białych róż, długi welon i suknię&To była suknia dla księżniczki z bajki, z białego jedwabnego tiulu, ze spódnicą z wielu warstw i dopasowaną górą z satyny, błyszczącej od maleńkich, ręcznie naszywanych kryształków. Kiedy tata odprowadzał mnie do ołtarza nie wiedziałam, kto na nie czeka. Widziałam tylko tył tej postaci. Wspaniały smokingpomyślałam. Kidy już dotarliśmy  przed ołtarz zobaczyłam ciebie. Powitałeś mnie słowami : Nareszcie zjawiła się kobieta, na którą czekałem całe życie.

 

 

 

wybiegł za mną zostawiając głośną muzykę, panienki do zaliczenia, alkohol, znajomych. wyciągnął mi z ust papierosa, którego w pośpiechu odpaliłam. - po pierwsze, kur*a, jeszcze jedna fajka, to się zaj*bię ze świadomością, że jest moją winą. - chwycił mój nadgarstek patrząc z żalem, przełknął ślinę. - po drugie, do ch*ja, co to za taktyka? szukamy idealnego sposobu jak sp*erdolić wszystko, jak postąpić, żeby za kilka lat najmocniej żałować? niefajne, bosko nieciekawe. - wzięłam głęboki oddech, próbując się oddalić. - pogadamy na trzeźwo. - wydobyłam w końcu z siebie, na co pokręcił głową. - może pier*olę od rzeczy, zapewne nic mi się nie składa, no bywa. znasz mnie, żaden romantyk. kocham Cię. po jednym piwie, trzech, dziesięciu. na trzeźwo .

 

 dlaczego wy nie jesteście razem? - dobrze, że zdążyłam usiąść na krzesełku, bo prawie bym upadła słysząc to pytanie koleżanki z ławki. - o czym ty mówisz ? - wybuchnęłam śmiechem. no o tym, żebyście razem byli. pasujecie przecież do siebie. - odpowiedziała nadzwyczaj szeroko się uśmiechając. - ciągle widzę was razem, kłócicie się co dnia, godzicie się milion razy na godzinę, cały czas droczycie i wgl. - zamrugałam kilka razy, bo nie mogłam przez chwilę do siebie dojść. - o nie nieee.. przecież my tylko tak.. jak kumple. - uszczypnęła mnie w biodro śmiejąc się jeszcze głośniej. - jasne jasne. ja to widzę. wszyscy to widzą. macie być ze sobą i już. - rozbawiła mnie tym ostatnim zdaniem. - słuchaj.. z logicznego punktu widzenia nie pasujemy do siebie.. rozum by mi na to nie pozwoli. - w tym samym momencie zawołał mnie z drugiego końca klasy i kazał coś złapać. w ręce wpadł mi od niego kapselek tymbarka z napisem "patrz sercem."

 

siedzieliśmy ekipą na przystanku , w pewnym momencie wstałam i odwracając się do nich tyłem zaczęłam patrzeć na pustą ulicę . odwróciłam się i spojrzałam na niego , siedział bawiąc się srebrną obrączką i patrząc na mnie dziwnie mrużąc oczy . stałam tak z dobre dwie minuty patrząc mu centralnie w niebieskie tęczówki , wokół panowała cisza , wszyscy patrzyli na nas wiedząc o tym , że zaraz rzucimy się na siebie z pięściami całując się przy tym . - musicie się zawsze zachowywać jak dzieci? - zapytał ziomek wstając i gasząc peta . - on się zachowuje jak dziecko , nic mi nie można , ciągle jest zazdrosny . - syknęłam . - nie jestem zazdrosny , daj mi spokój . - rzucił spuszczając głowę . wtedy od tyłu zaszedł mnie jeden koleś zjarany jak zawsze , złapał mnie od tyłu rzucając jakiś marny tekst . wtedy on zerwał się odpychając go ode mnie i zadając mu cios w twarz . - nie jestem zazdrosny , daj mi spokój . - wykrzywiłam się udając jego głos . uśmiechnął się tylko kiwając głową .

 

 

powiedziała ' nie spierdol tego ' patrząc mu głęboko w oczy . chwycił ją za szyję , przyciągnął do siebie i zbliżając się powoli do jej ust dodał ' nie spierdolę . ' odepchała go i patrzą mu w oczy wyszeptała ' nie wierzę ' spuszczając głowę w dół . silnie złapał jej ręcę i zaczął ją namiętnie całować , ręką przeplatał jej włosy w swoich palcach a drugą trzymał ją za szyję . ' teraz wierzysz ? '

 

Siedziałam z nim w jego pokoju, oglądaliśmy jakiś film. położyłam głowę na jego kolanach a on bawił się moimi włosami. kiedy nagle z hukiem wpadł do pokoju jego starszy brat. - gołąbeczki, nie za dobrze wam ? - zapytał siadając koło nas. - wypad stąd. - zadarł się mój chłopak. uciszyłam go tłumacząc że przecież nic się nie dzieje. kiedy jego braciszek zaczął gadać że jestem ładna że z chęcią by mu mnie odbił i inne pierdoły. nawet nie zdążyłam ogarnąć kiedy moje ciacho wstało przywaliło mu i wywaliło z pokoju. kocham jego zazdrość.

 

Siedziała na korytarzu wśród kumpli z klasy. Nagle dostała sms'a . " pięknie dziś wyglądasz " . Odpisała " kto ty? " Po chwili doszła odpowiedź " spójrz przed siebie ... " siedział na ławce i uśmiechał się słodko ...

 

 

Julkaa ; )) 


7 komentarzy
smutna - 12/12/2014 15:39:10
Ojeju *o* <3
zaczytana - 27/06/2014 12:01:42
Kochane zawiesiłyście pracę na blogiem? Proszę nie róbcie tego ;c
pierdolneciecytatem - 01/07/2014 14:46:15
Jeszcze dzisiaj pojawi się nowa nota ; )

zjebanamarzeniami  - 16/06/2014 16:11:42
Najlepsze <3
stysia97  - 08/06/2014 20:30:38
<33
sarusiek74  - 07/06/2014 22:20:40
boskie;)!
youareminexx  - 07/06/2014 10:54:41 z telefonu komórkowego
<3

Najnowsze wpisy

Wpis pierdolneciecytatem

01/07/2014 14:47:54

Wpis pierdolneciecytatem

06/06/2014 23:42:53

Wpis pierdolneciecytatem

02/06/2014 23:42:15

Wpis pierdolneciecytatem

22/05/2014 21:07:03

Wpis pierdolneciecytatem

22/05/2014 14:35:51

Wpis pierdolneciecytatem

15/05/2014 19:57:26

Wpis pierdolneciecytatem

11/05/2014 20:31:39

Wpis pierdolneciecytatem

07/05/2014 22:35:30

Wszystkie wpisy