>
większe o tutaj http://www.facebook.com/photo.php?fbid=352302191448286&set=a.215029931842180.62095.199030276775479&type=1&ref=nf, nie wiem czemu trzymam jeszcze te zdjęcia tylko na dysku :P
Inni zdjęcia: Plan na kolejny raz bluebird1113 / 06 / 26 xheroineemogirlxcała Ja ns35:) ns35.. locomotivKoniaków ,Ochodzita rela12Audycja pamietnikpotwora:) dorcia2700:) ns35na skeyparku ns35