Photoblog.pl

Załóż konto

Pawlutex 

2018/02/09   

Najcenniejszy prezent !!

« następne   poprzednie »
Najcenniejszy prezent !!

Co możemy dać drugiemu człowiekowi w prezencie? Co według nas jest najbardziej wartościowe, co możemy podarować drugiej osobie? Czy jest coś, co bez wkładu pieniężnego możemy dać drugiej osobie i będziemy mieć świadomość, że lepszego prezentu dać nie mogliśmy? Moim zdaniem, każdy może dać coś wartościowego bez względu na to, jaka to jest okazja. Uważam, że najcenniejszym, jedynym w swoim rodzaju, wyjątkowym i najbardziej wartościowym prezentem dla drugiej osoby jest... CZAS!
Czas dla każdego człowieka jest najcenniejszy! Czasu nigdy nie odzyskamy, każda sekunda, która właśnie minęła już nie powróci. Czasu nie możemy odłożyć na "czarna godzinę", czasu nie możemy zaoszczędzić ani nadrobić. Czas jest naszą własnością, to my decydujemy, na co ten czas przeznaczymy, czy na rozwijanie się, czy na podróże, czy na pójście do sklepu, czy może poświęcimy go naszym najbliższym! Nie ma większego dowodu na nasza miłość i oddanie drugiej osobie jak poświęcanie jej swojego czasu!


Poświęcając drugiej osobie swój czas, pokazujemy i udowadniamy ze nie ma dla nas nic ważniejszego. Moglibyśmy w tym czasie robić milion innych rzeczy, lecz zdecydowaliśmy się, że ten cenny czas poświęcimy na spędzenie z drugą osobą wspólnie pięknych chwil! 


Możemy też w inny sposób poświęcić ten czas dla drugiej osoby. Miedzy innymi możemy spędzić wiele godzin na przygotowaniu własnoręcznie robionego prezentu. Zamiast fejsbookowania, zamiast czytania ważnych dla nas wiadomości, odbieraniu poczty, pisaniu na blogu, możemy przygotować coś dla drugiej osoby! Nie musi być to prezent na jakąś okazje, może to być nawet po prostu obiad, który przygotujemy dla rodziny, choć nigdy tego nie robiliśmy (zdarzają się takie osoby ;P ), może to być śniadanie zamiast porannego treningu ;)


Jest wiele opcji wykorzystania naszego cennego czasu dla drugiej osoby, mamy wiele możliwości, wystarczy tylko chcieć!


 

 

NA ZAWSZE TY!!

Brak komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika pawlutex.

Najnowsze wpisy

3 Days of Peace & Music

 

Spełniamy marzenia!

 

Zło dobrem zwyciężaj!

 

Magic is inside us ;)

 

Lany poniedziałek

 

Człowiek człowiekowi....

 

Prayer...

 

Wpis pawlutex

 

Wszystkie wpisy