>
photoblog.pl
Załóż konto

Mini urlop dobieg konca :< 

Fajnie bylo :D dzis caly dzien w domu odpoczynek to byly intesywne dni po 23 tys krokow :D 

Dzis zrobilam sobie domowe spa wleciala maseczka i dluga kompiel w wannie tego mi trzeba bylo .

Ogarnelam dwa prania zjedlisny krupnik a pozniej maz zamowil macka :D 

Troche sie spakowalismy chociaz chyba jeszcze raz przemysle co wezme za duzo mam ciuchow :D 

No wiec zaraz herbata i do spania rano kierunek Niemcy 4 dni pracy takze mam nadzieje ze zleci szybko

 

Dobrego wieczorku :* 

Dodane 17 MAJA 2026 ze strony mobilnej
214

Informacje o patusiax395


Inni zdjęcia: cała ja ns35:) ns35W samolocie ns35Na tle samolotu ns35;) pattusia91gdJupi-jupi. ezekh114:* pattusia91gd:) pattusia91gd:* pattusia91gdZ panią ;* ns35