>
photoblog.pl
Załóż konto

Ostatnio Lusia wpadla <3 

 

 

Hmmm no to jeszcze dzis robota, jutro mysle max do 11 i wolne do niedzieli 

 

Fajnie ! <3 

 

Zaraz lece robic sniadanie i na 10 do roboty

.

Na obiad mam bialy barszcz wczoraj gotowalam na szybko

 

Dobrego dnia!

Dodane 12 MAJA 2026 ze strony mobilnej
244
Photoblog.PRO odcienfioletu pocieszna kuleczka z niej ;**
12/05/2026 11:39:38
Photoblog.PRO pamietnikpotwora Pies powiązany z tematem gotowania? :>
12/05/2026 8:43:11
Photoblog.PRO patusiax395 Nie :d
12/05/2026 9:35:52