>
Ostatnio Lusia wpadla <3
Hmmm no to jeszcze dzis robota, jutro mysle max do 11 i wolne do niedzieli
Fajnie ! <3
Zaraz lece robic sniadanie i na 10 do roboty
.
Na obiad mam bialy barszcz wczoraj gotowalam na szybko
Dobrego dnia!
1 dzień temu
3 dni temu
3 dni temu
6 dni temu
1 CZERWCA 2026
31 MAJA 2026
28 MAJA 2026
27 MAJA 2026
Wszystkie wpisy