>
photoblog.pl
Załóż konto

Piateczek<3 

 

Mielismy zostac w De na weekend nawet z rana w sklepie bylismy .

Ale ogarnelismy szybko produkcje i moj mowi pakuj sie jedziemy do domu :D 

I fajnie.. bo mamy i tak na 2 zmiane .. 

Za 30 min bedziemy w domku ciesze sie :D jeszcze dzis wyplata doszla :D 

 

Dzis w domku zamierzam zrobic zapiekanke makaronowa bo i tak mialam dzis robic jako obiado kolacje :d 

 

 

Dobrego wieczoru!

Dodane 8 MAJA 2026 ze strony mobilnej
246
Photoblog.PRO locomotiv Sałaty x jogurtem naturalnym się najedz
08/05/2026 20:01:07
Photoblog.PRO patusiax395 Ok a ty wyjdz stad :)
09/05/2026 2:57:10

Informacje o patusiax395


Inni zdjęcia: :* pattusia91gd:) pattusia91gd:* pattusia91gdZ panią ;* ns35:* pattusia91gdSpacer pattusia91gdZ kolegą ;) ns35;* ns35:* pattusia91gd;) pattusia91gd