>
Piateczek<3
Mielismy zostac w De na weekend nawet z rana w sklepie bylismy .
Ale ogarnelismy szybko produkcje i moj mowi pakuj sie jedziemy do domu :D
I fajnie.. bo mamy i tak na 2 zmiane ..
Za 30 min bedziemy w domku ciesze sie :D jeszcze dzis wyplata doszla :D
Dzis w domku zamierzam zrobic zapiekanke makaronowa bo i tak mialam dzis robic jako obiado kolacje :d
Dobrego wieczoru!
1 dzień temu
4 dni temu
6 dni temu
7 CZERWCA 2026
6 CZERWCA 2026
6 CZERWCA 2026
2 CZERWCA 2026
1 CZERWCA 2026
Wszystkie wpisyInni zdjęcia: :* pattusia91gd:) pattusia91gd:* pattusia91gdZ panią ;* ns35:* pattusia91gdSpacer pattusia91gdZ kolegą ;) ns35;* ns35:* pattusia91gd;) pattusia91gd