>
photoblog.pl
Załóż konto

Okropnie dzis nie chcialo mi sie isc do pracy mam lenia..

Czas stal w miejscu .

Moj po pracy zrobil na szybko pierogi , zjadlam i zasnelam.

Potem ogarnelam wstawilam pranie i wzielismy sie za lazanki beda na 2-3 dni

Nie chce mi sie gotowac mam lenia 

 

Byle do czwartku , ale w czwartek jakies szkolenie -,-

Dobrej.nocy

Dodane 27 KWIETNIA 2026 ze strony mobilnej
202
Photoblog.PRO odcienfioletu Szybko już te 3 dni zlecą na rankach :*
27/04/2026 20:59:31