>
Okropnie dzis nie chcialo mi sie isc do pracy mam lenia..
Czas stal w miejscu .
Moj po pracy zrobil na szybko pierogi , zjadlam i zasnelam.
Potem ogarnelam wstawilam pranie i wzielismy sie za lazanki beda na 2-3 dni
Nie chce mi sie gotowac mam lenia
Byle do czwartku , ale w czwartek jakies szkolenie -,-
Dobrej.nocy
1 dzień temu
4 dni temu
6 dni temu
7 CZERWCA 2026
6 CZERWCA 2026
6 CZERWCA 2026
2 CZERWCA 2026
1 CZERWCA 2026
Wszystkie wpisy