>
Hejo .
wczoraj zaczęliśmy ostatni sezon serialu :d więc w końcu go skończymy może za tydzień . Bo nie oglądamy w tygodniu :D
w nocy miałam dreszcze ,było mi tak zimno a bylam cala rozpalona .. czułam się fatalnie ,aż mój się obudził i mówił że parze .. wzięłam leki odrazu , dlugo zasnąć nie mogłam,ale w końcu się udało . Od rana leżę i się kuruję bo na 21 do roboty idę jednak nie na 22 bo musimy przygotować wszystko a to też dużo czasu zajmiuje . Zaraz wleci rosół i może jeszcze się prześpię <3
Milego :*
niepoprawnaegoistka
Zdrowiej mi kochana ;* nocki w pracy tragiczne, wiem coś o tym a dopiero jak się jest chorym. Obyś przetrwała i zdrowiała <3
odcienfioletu
Jak najwięcej śpij ;** Teraz te nocki trochę psują bo przy chorobie noce najgorsze :( Trzymaj się Kochana i dużo zdrówka i siły ;**
1 dzień temu
4 dni temu
6 dni temu
6 CZERWCA 2026
6 CZERWCA 2026
2 CZERWCA 2026
1 CZERWCA 2026
31 MAJA 2026
Wszystkie wpisy