>
Tato pojechał do pracy :*
Siostra wróciła ze szkółki a ja włączyłam sobie kompa i wzięłam się za budowanie domku dla moich simów:)
Tak to wszystko oki :*
To tyle ;)
Papa
Tylko obserwowani przez użytkownika pattusia91gd
mogą komentować na tym fotoblogu.