>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 3 dni temu ze strony mobilnej , exif
42
Dodano: 3 dni temu

:)

Tato pojechał do pracy :* 

Siostra wróciła ze szkółki a ja włączyłam sobie kompa i wzięłam się za budowanie domku dla moich simów:)

Tak to wszystko oki :* 

To tyle ;) 

Papa 

Info

Tylko obserwowani przez użytkownika pattusia91gd
mogą komentować na tym fotoblogu.

Informacje o pattusia91gd


Inni zdjęcia: Słaba biało-czerwona. ezekh114Mury. ezekh114;) pattusia91gdJa, O! :) mnilchasOld town patusiax395B jak Bocian keriscała ja ns356.06.2026 evenstar5.6.26 rena1ch4n2245-PASTURKA, pow. pińczowski manekin1