Photoblog.pl

Załóż konto

 

2015/01/04   

#3

« następne   poprzednie »
#3

 

 

 

 

4/365, i wcale nie myśl o tym ostatnim dniu poprzdniego roku. Nie zastanawiaj  się o czym myślałeś pierwszego dnia. Myśl o sobie w przyszłości tak jak i ja myślę o Tobie. Jesteś moją teraźniejszością i przyszłością....z przeszłości możemy wyciągać jedynie wnioski i dbać o lepsze jutro. 

Miłość nie tylko podnosi, uwzniośla i sublimuje. Miłość także obciąża. Więcej mówią o miłości ciężary i krzyże, niż jej wzloty i uniesienia. Gdyby nie przeszkody to skąd byś wiedział, że ja zostanę mimo wszystko. Skąd byś wiedział, że to wszystko jest prawdziwe. Wyobraź sobie, że jestem Twoim domem - będzie Ci źle, nie będziesz czuł sie sobą, wszyscy się odwrócą...wtedy wrócisz do swojego domu i on Ci przypomni kim tak naprawde jesteś, naprowadzi na odpowiednią ścieżkę. Świat wyda sie inny kiedy spojrzysz na niego przez okno swojego domu.

Nic nie przynosi mi takiego ukojenia jak czas spędzony pomiędzy Twoim lewym, a prawym ramieniem. Nie ma lepszego miejsca niż obok. Lubię kiedy wypełniasz wgłębienie nad moim obojczykiem swoimi ustami. Lubię kiedy kładąc się spać czuję Twój zapach na poduszce. Uwielbiam kiedy śmiejesz się tak beztrosko....szkoda, że czasem muszę zrobić coś głupiego, żeby ujrzeć kąciki Twoich ust podnoszące się ku górze. Lubię gapić się wraz z Tobą w sufit i po prostu milczeć. Lub gadać do późnych godzin w pokoju nad jeziorem. Lubie patrzeć w Twoje pełne miłości oczy kiedy dotykasz moich włosów. Lubię śmiać się kiedy ktoś pyta czy nie napijesz się herbaty lub kawy, bo przecieć doskonale wiem, że ich nie cierpisz. Lubię nasze plany, marzenia...czasem mam wrażenie, że nie starczy nam życia, ale czy to takie ważne? Nawet jak uda nam się zrealizować tylko ich część to będę przeszczęśliwa, bo i tak będziesz wciąż przy moim boku. Nawet jeśli miało by to wszystko zniknąć to niczego nie będę żałowała, bo wiem, że dajesz mi tak dużo szczęścia. Na jednym mi jeszcze zależy. Żebyś w to nie wątpił, nie lubie jak to robisz, czasem nie świadomie ale mimo wszystko Ci się to zadarza. (nie jak tanie wino, jak najdroższa whisky na świecie)

Ps. Kocham Cię.

Brak komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika paraadoks.

Najnowsze wpisy

#3

 

#2

 

#1