Photoblog.pl

Załóż konto

Gorzka cząstka pomarańczy. 

2014/08/25   

Gorzki smak

« następne   poprzednie »
Gorzki smak

Tak, wakacje to chyba najlepszy dla mnie czas. Odrzyłam. W końcu czuje, że żyje. 
Może nie robie 100% rzeczy, które bym chciała, ale 90% realizuje. By móc wracając do szarej rzeczywistoci (2szkoły) powiedzieć sobie "Tak, wykorzystałaś czas wakacji najlepiej jak mogłaś. Teraz czas się zabrać do pracy, by w przyszłości zapewnić sobie dobry byt". Tak.. Otóż czuje, że mój czas na głupoty się skończył. Widzę po sobie po swoich czynach, że już w 100% wiem czego chce i do czego dąże. 
Sądzę, że to właśnie czas wakacji na to mi pozwolił. To był czas kiedy odżyłam, kiedy zrozumiałam, którą drogą chcę podążać dalej. Chciałabym by wiele osób z mojego otoczenia również dojrzało do tego czego tak naprawdę chce. 


Ten rok/pół roku dał mi w kość i sądzę, że w końcu miałam czas by to wszystko sobie poukładać. 

Zdałam 1rok studiów. Zdałam "1rok" studium. Jestem z chłopakiem już 1rok, 8miesięcy i 27 dni. Straciłam coś z czy nie mogę się pogodzić. Zyskałam więcej pewności siebie, a i próbowałam naprawić relacje pewne, ale wciąż nie widać rezultatów więc może czas się poddać.. no i chyba mogłabym tak wymieniać wiele rzeczy, ale na tym skończe jedyne co mogę dodać, że zyskałam nową ważną osobę.. 
Ważna osobę której muszę podziękować  Dżaście, że jest. Nigdy nie powiedziałabym, że to właśnie ona będzie osobą z która bd miałą taki dobry kontakt. 
Muszę przyznać, że i Ona się zmieniła gdybym wróciła w stecz i zobaczyłą jaka była to nigdy w życiu nie powiedziałabym, że bd z nią miałą wspólny język. Dużo się zmieniła, dużo wydoroślałą. 

Brak komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika paolinax3.

Najnowsze wpisy

Gorzki smak

 

Chillout

 

Wariaci ;)

 

Avec mon ami francais!

 

:)

 

L'amour!

 

Uczucia.

 

.

 

Wszystkie wpisy