Photoblog.pl

Załóż konto

 

2013/02/23   

 

« następne   poprzednie »

Moment, w którym mysle tylko o spokojnym śnie jest ukojeniem dla nerwów, na których złosliwe gra mi los. Ulga, jaką sprawia pusty przedział i mozliwość zachowania dla siebie skrawka przestrzeni. Nie dzielenia się gestem, czy zwykłym bezbarwnym słowem.

*

I fado.

*

Moment, w którym myślę tylko o spokojnym śnie, jest siła napędową w dotarciu do domu. Drobnych pare króków, a czuje jakby betonowe stopy musiały pokonać niewyobrażalny dystans. I cisza nocy.

*

Kiedy widze jak wszyscy wokół sie rozpadają trudniej rozpaść mi sie ponownie. Myślę, że nawet rozpaść się bym nie potrafiła. Te wszystkie drobne szkiełka w jakie zamieniła się moja dusza nic juz nie znaczą. Diamentowe krople nie wypływaja mi z oczu. Myślę, że jestem coraz bardziej gtowa by podjąc ryzyko, choć walczą we mnie demony wyobraźni wciąż w to brne. Krzyczą o uczuciach, przyszłości, wielu poziomach miłości... Zaczynam czuć, że nie czuje. I trwa to już tak długo, że przekonuje się do szalonego planu.

*

I fado. 

*

Tylko chłód wieczoru  i betonowe stopy będą mi przypominać czasem o podpowiedziach demonów by wybrac inną drogę. Pogrąże się w snach o niemocy i rano wstane walczyć dalej w tym szalonym świecie. Nie wiedziałam, że rzeczywiście człowiek może zamarznąć i żyć. To takie sprzeczne...

3 komentarze
patka - 23/02/2013 21:44:20
nie zamarzaj mi...
busiowska  - 23/02/2013 21:06:27
jakie świetne !
starrdust  - 23/02/2013 20:52:46
To zdjęcie jest piękne !!! ;}

Najnowsze wpisy

Masochiści

 

'I see fire'

 

Wpis pannaombre

 

Wpis pannaombre

 

Wpis pannaombre

 

Wpis pannaombre

 

Wpis pannaombre

 

Wpis pannaombre

 

Wszystkie wpisy