Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane ze strony mobilnej
Wyświetleń: 80

Ni i uj bąbki strzelił ...dosłownie !!

Nie idzie tego inaczej nazwać !

Trzymać kogos w niepewności 2 msc w sprawie pracy obiecując cuda a na koniec dowiedzieć sie ze przez cięcia dotacji mogą zatrudnić narazie tylko pracowników budowlanych xd No beka

DB ze coraz więcej angażujemy sie z M w rozkręcenie biznesu - narazie tak dodatkowo a później mamy nadzieje juz na pełnych obrotach!!

Ja dzisiaj dzien pod kocykiem z Zośka !

Strasznie boli mnie brzuch wiec odpuszczam ...

 

Deszczowo szaro ponuro smutno!!

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika pannadominika.
Luftmysza Matko, najgorzej.... jak można tak pracowników traktować -_-
17 godz. temu
pannadominika A daj spokój... naobiecują, ogolnie od początku miała to byc praca marzeń .. rynek teraz trudny , ja straciłam prace gdy zaczęła sie akcja z wirusem wiec w lutym będzie rok jak jestem bez pracy - tu taka fajna propozycja wszystko ustalone lecz przez 2 msc ani słowa o tym czy na 100% w listopadzie podpisujemy umowe .. ogłoszeń malutko znaleźć cos ciezko i nagle po kilku moich wiadomościach z prośba o określenie sytuacji info ze jednak narazie nie bo pierwsi sa budowlańcy itp którzy wgl dokończą budowę miejsca pracy nosz ..
16 godz. temu
Luftmysza Współczuję.
Ja również mam problem ze znalezieniem jakiejkolwiek roboty, po miesiącu szukania znalazłam jedną fajną, ale to co tam się działo... wytrzymałam 2 tygodnie, szok, że w ogóle dali mi na "do widzenia" byle jaką zleceniówkę i wypłacili pieniądze na konto. No i znowu zaczynam zabawę w szukanie...eh.... a człowiek chce tylko zarobić pieniądze.
16 godz. temu
pannadominika No wlasnie ...:/:( a ile ja juz sie mecze .. serio myślałam zd to będzie to a Tybetów czasu zmarnowane i nic ... dramat :(( powodzenia w szukaniu również !!
15 godz. temu