>
Ten piękny kontrast.
Mustang, który wygląda jakby zaraz miał Ci zajebać zderzakiem, zeżreć i wypluć wydechami.
A w środku Zygmunt cieszy mordę.
"HYHY ALE FAJNIE, NIE MAM PŁUC HYHY!"
Teraz dopiero zaczaiłem jak bardzo jednak rzuca się w oczy.
Nie chciałem go za bardzo oklejać ale oznaczenia kierowcy i pasażera robią robotę.
Trochę mi to przypomina logo producenta na szybie.
Była taka moda swego czasu.
Kto ogarnia motoryzację czy grał w NFS Most Wanted 2005 to wie o co chodzi.
Taki sport look.
Podoba mi się to zdjęcie.
Podoba mi się to, że mam swoją P.
Nie mogę się kurwa doczekać aż znowu tam pojadę.
Bestia wybrała swoja Panią.
"Casting" na potworzycę oficjalnie zamknięty.
Do odwołania?
Mam nadzieję, że dożywotnio.
1 dzień temu
29 MAJA 2026
28 MAJA 2026
27 MAJA 2026
26 MAJA 2026
10 MAJA 2026
3 MAJA 2026
3 MAJA 2026
Wszystkie wpisy