>
photoblog.pl
Załóż konto

Mustang, Zigi i Zapierdol

Ten piękny kontrast.

Mustang, który wygląda jakby zaraz miał Ci zajebać zderzakiem, zeżreć i wypluć wydechami.

A w środku Zygmunt cieszy mordę.

"HYHY ALE FAJNIE, NIE MAM PŁUC HYHY!"

 

Teraz dopiero zaczaiłem jak bardzo jednak rzuca się w oczy.

 

Nie chciałem go za bardzo oklejać ale oznaczenia kierowcy i pasażera robią robotę.

Trochę mi to przypomina logo producenta na szybie.

Była taka moda swego czasu.

Kto ogarnia motoryzację czy grał w NFS Most Wanted 2005 to wie o co chodzi.

 

Taki sport look.

Podoba mi się to zdjęcie.

Podoba mi się to, że mam swoją P.

 

Nie mogę się kurwa doczekać aż znowu tam pojadę.

Bestia wybrała swoja Panią.

 

"Casting" na potworzycę oficjalnie zamknięty.

Do odwołania?

Mam nadzieję, że dożywotnio.

Dodane 10 MAJA 2026 ze strony mobilnej
473
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika pamietnikpotwora.

Informacje o pamietnikpotwora


Inni zdjęcia: Jack White deadweatherMoże szczeble. ezekh114Między W-wą a Ząbkami. ezekh114Pierwsza wieś za Grójcem bluebird11:* pattusia91gd:) pattusia91gdSłaba biało-czerwona. ezekh114Mury. ezekh114;) pattusia91gdJa, O! :) mnilchas