Photoblog.pl

Załóż konto

Standaryzacja

Dodane 7 LISTOPADA 2019 ze strony mobilnej
Wyświetleń: 514

Dzisiejszy dzień na obiekcie użyteczności publicznej zaliczony do udanych.

 

Prewencyjny knockout zaliczony.

Niestety skóra na ręce nie wytrzymała tej konfrontacji.

No cóż. Morda napastnika też nie.

 

No i kolorowanko.

Jakis ćpun robił problem.

Grzecznie przygotowałem gaśnicę potrząsając z chamskim uśmiechem.

"Jak nie wyjdziesz pokoloruję Ci tym ryj."

Nie wyszedł.

No cóż.

Gazowy Picasso się obudził.

 

Tego mi brakowało.

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika pamietnikpotwora.
annna97 oby reka szybko doszła do siebie na kolejne zadania :)
12/11/2019 18:51:45
smutnalekcjazycia Co jakiś czas wpadam na twojego bloga i widzę, że często zdarza ci się używać środków przymusu bezpośredniego.. Trochę szybko się gotujesz i chyba zapominasz że nie możesz atakować tylko się bronić.. gaśnica?? Każda sprawa w sądzie skończyłaby się twoją porażką (nagrania z kamer, zeznania świadków) i pozwaniem ciebie i firmy.. jakbyś uszkodził mu np wzrok to byś się nie wypłacił.. warto tak ryzykować?? Utrata pracy, wyrok za przekroczenie uprawnień + odszkodowanie dla zaatakowanego gościa.. warto?? Wiem, że masz niewdzięczną robotę i pewnie każdy w końcu by nie wytrzymymał w końcu, ale w papierach masz już sporo tych notatek o użyciu tych środków przymusu bezpośredniego (jakiś przełożony w końcu spojrzy i powie ,,gość nie trzyma ciśnienia").. cóż, więcej luzu życzę kolego..

P.S. jak ty tego gościa uderzyłeś że nie masz zdartych kostek a skóra pękła gdzieś na dłoni powyżej palców?? :)
08/11/2019 6:59:22
Photoblog.PRO pamietnikpotwora Ostatnia kostka przy małym palcu. Rękawica rozerwała mi istniejącą już ranę natężeniem przy uderzeniu. Gaśnica to określenie ręcznego miotacza gazu biorąc pod uwagę jego rozmiary i kształt. Nikt ni mówił, że po prostu trafiłem przypadkowego gościa na obiekcie bo tak. Jakby mnie nie złapał za polar to by był cały. Na to jest paragraf. Kontynuując prawnicze p*erdolenie: niedostosowanie się do poleceń ochrony na terenie obszaru chronionego może skutkować wyprowadzeniem bądź przekazaniem takiej osoby policji lub innym uprawnionym organom. Pracownik ochrony posiadający wpis KPOF jest uprawniony do użycia środków przymusu. Mało tego. Za ww wykroczenie grozi odpowiedzialność karna. Następnym razem poczytaj trochę na temat, na który chcesz się wypowiadać.
08/11/2019 9:20:04
smutnalekcjazycia Może po prostu pisz bardziej zrozumiale bo napisałeś w skrócie ,,nie chciał wyjść to mu za*ebałem z gazu".. teraz napisałeś o jakimś szarpaniu za polar.. nie mówię że nie masz prawa tego stosować tylko że muszą być spełnione odpowiednie warunki żebyś w razie czego miał chronioną dupę.. Kiedyś zareagujesz za impulsywnie i sobie narobisz syfu..
08/11/2019 9:46:40
Photoblog.PRO pamietnikpotwora Za długo w tym siedzę, żeby robić takie błędy
08/11/2019 10:01:37
fuckkotekxd Ojciec na wypasie xD
07/11/2019 19:12:09
Photoblog.PRO pamietnikpotwora Daddy się w tańcu nie p*erdoli
07/11/2019 19:12:32