Photoblog.pl

Załóż konto

 

2020/10/17   

Kopę lat.

« następne   poprzednie »
Kopę lat.

Siema. 

 

Poszukując w nocy po przebudzeniu hasła do starego e-maila ( i zarazem pierwszego ) postanowiłem wbić na fbl.pl (Niestety hasła do poczty nadal nie trafiłem) ale udało się trafić hasło do konta na fbl.pl Postanowiłem dodać wpis po kilku latach nieobecności. 8)

 

Co się zmieniło u mnie przez te kilka lat? Dużo... Bardzo... Morze złych decyzji i kilka kropel dobrych. Dzisiaj czym się zajmuję? W sumie nadal lubię jeździć na desce aczkolwiek robię to o wiele rzadziej i bardziej jako środek transportu do sklepu.

 

Jak się odnajduję dzisiaj? Różnie, bardziej nieciekawie. Pamiętam, gdy kiedyś miałem 14 lat, lubiłem szerokie spodnie, deskorolkę i prócz deskorolki, wyjścia z ziomkami nic mnie nie interesowało... Może poza rodziną i dziewczyną (jeśli jakaś była obok).

 

Zawsze sobie obiecałem, że będą miał luźne podejście do wszystkiego i będę wesołym chłopakiem - niestety nie wszystkie postanowienia dało się zrealizować. Życie + złe decyzje zweryfikowało wszystko...

 

Na dzisiaj (chyba bo to 5:52 rano) zakończe moje poranne rozmyślania. :)

 

PS. Z bardziej miłych faktów dodam, że jeśli ktoś pamięta mojego Jamstaffa (Nuka - jamnik). Pożyła dosyć długo... Dożyła 12/13 lat i odeszła na zielone łąki 4 lata temu około.

 

PS. 2 Emotki nie chcą się wstawiać, także mam nadzieję, że wpisane z łapy na klawiaturze też wskoczą... :P Pozdrawiam. :)

1 komentarz
paki13  - 17/10/2020 6:03:47
Ooo... Jednak emotki się nie dodają z klawiatury. :)

Najnowsze wpisy

Kopę lat.

 

Wpis paki13

 

Paki miszcz  ;d

 

Ciemna jak noc

 

Wpis paki13

 

Nowa fryzurka;/

 

ercik ya chetek wasik

 

Wpis paki13

 

Wszystkie wpisy