Photoblog.pl

Załóż konto

o s i e m 

osiem siedem

Osiem Siedem, 94 lata

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Ludzie o tym typie charakteru sa spokojni, maja dystans do innych. Zainteresowani sa tym, jak funkcjonuje swiat. Posiadaja swietne zdolnosci manualne. To ryzykanci zyjacy chwila. Zazwyczaj zainteresowani i utalentowani w sportach ekstremalnych. Niewymagajacy wiele od zycia. Lojalni w stosunku do kolegów i swoich systemów wartosci. Nie przejmujacy sie zbytnio lamaniem prawa, jesli nie pozwala ono im czegos osiagnac. Niezalezni i analitycznie myslacy, wyrózniaja sie umiejetnoscia znajdywania rozwiazan napotykanych problemów.

Zawody które moglyby do mnie pasowac obejmuja:

Policjanci, detektywi, patolodzy sadowi, programisci komputerowi, informatycy, inzynierzy, stolarze, mechanicy, piloci, kierowcy, sportowcy, przedsiebiorcy, strazacy, sanitariusze, robotnicy budowlani, stomatolodzy, inzynierowie elektryki, rolnicy, zolnierze, kuratorzy, pracownic hut, pracownicy transportowi, zabójcy.

Dyskusje na forum

  • na takich jak Ty robi się kasę. nie potrafisz nawet założyć tematu w odpowiednim dziale, a bierzesz się za zakupy przez (o zgrozo) fbl. /wiem, że to kotlet.

    Porady » zakupy na photoblogu

  • Ty nie potrafisz zrobić zdjęcia makro. Po co dublujesz tematy ?? I tak nikt Ci nie pomoże : )

    Porady » Nikon coolpix p520

Mój sprzęt fotograficzny

Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

Wpis osiemsiedem

 

Wpis osiemsiedem

 

Wpis osiemsiedem

 

Wpis osiemsiedem

 

Wpis osiemsiedem

 

Wpis osiemsiedem

 

Wpis osiemsiedem

 

Wpis osiemsiedem

 

Wszystkie wpisy