http://www.youtube.com/watch?v=bg1sT4ILG0w
Tak bardzo można zniszczyć komuś życie odchodząc. Ale jak, przecież to tylko odejście, to tylko parę kroków w tył.
To cholernie niesprawiedliwe, że ludzi, których nienawidzę mam pod nosem, a Ci, których kocham są tak daleko.
Wiesz co jest gorsze od kłótni, wyzwisk, tłuczonych talerzy i trzaskania drzwiami? Obojętność. Milczenie wszystko pieprzy. Niszczy każdego doszczętnie.
Zdałem sobie sprawę, o co chodzi z tą całą odwagą. Ona jest w naszych głowach. Nie rodzimy się z nią, nie uczymy się jej w szkole, nie czerpiemy jej z książek. To sposób myślenia, i tyle. To coś, w czym ćwiczymy umysł. Odwaga to wybór, którego dokonujemy.
Facet powinien umieć pokazać, że ma jaja bez opuszczania spodni.
Dlaczego z taką trudnością przychodzi nam powiedzenie "zależy mi na tobie", "kocham cię", "potrzebuję cię", a z taką łatwością "nienawidzę cię", "jesteś okropny", "ty kurwo"?
Zazwyczaj to zaczyna się przypadkiem, patrzysz na mnie jakoś ukradkiem i nieznacznie nic nie znaczysz dla mnie, jeszcze.
nie jesteś wystarczająco dobra, by zabrać mojego mężczyznę
Kocham Cię. Tak po prostu całą sobą . Każdy mój oddech , każda komórka w moim ciele woła o Ciebie . Potrzebuję Cię jak nikogo innego .. dlaczego to tak mało dla Ciebie znaczy?
Nie czuj przykrości z powodu kogoś,kto Cię odrzucił.To jemu powinno być przykro,bo olał kogoś,na kogo mógł liczyć w każdej sytuacji.