Photoblog.pl

Załóż konto

Zapraszam!:) 

2014/08/31   

 

« następne   poprzednie »

Cześć kochani! Jak sie z tym czujecie, że to ostatnie godziny wakacji? :) Ja sie cieszę:) Choć.. to pewnie nie potrwa za długo

 


 

W miarę czekania, przestaje się czekać.

 


Piosenki i zapachy przenoszą człowieka w czasie bardziej niż cokolwiek innego. To zadziwiające, ile można sobie przypomnieć dzięki kilku dźwiękom albo odrobinie zapachu unoszącego się w pokoju

 


Nie można oczekiwać od kogoś żeby się zmienił to tak jakby puchatek przeszedł na diete a kłapouchy kochał życie

 


Podążasz za grupą, pomyśl kim dla nich jesteś.

 Niesamowite, jak jeden człowiek może w jeden dzień odwrócić cały bieg czyjegoś życia, nadać mu sens, ba, nadzieję na lepsze jutro. Już nawet najgłupsza rzecz powoduje, ze się uśmiecham, bo wiem jednak że ktoś jest, kto myśli o mnie, kto tęskni, kto kocha.

 Z życiem jest jak z malowaniem paznokci : łatwiej nakryć błąd kolejną warstwą lakieru, niż zmyć wszystko i zacząć od początku.

 


to takie dziwne uczucie, niby cieszę się, że ten związek się skończył. Niszczył mnie przecież od środka. Ale teraz, kiedy jesteśmy już obcymi dla siebie ludźmi jakoś nie umiem odnaleźć się w tej nowej rzeczywistości. Nie brakuje mi niego. Brakuje mi czułości. Samotność mnie dopadła.

 Nie rozumiem ludzi, którzy sami ze mnie zrezygnowali, odepchnęli mnie i zerwali kontakty, a potem wracają i są zdziwieni,że już na nich nie czekam.

 Wpuść swój dym do moich płuc

2 komentarze
annna97  - 18/09/2014 19:54:14
fajne <33
darkaaax3  - 03/09/2014 21:04:35
Niesamowite, jak jeden człowiek może w jeden dzień odwrócić cały bieg czyjegoś życia, nadać mu sens, ba, nadzieję na lepsze jutro. Już nawet najgłupsza rzecz powoduje, ze się uśmiecham, bo wiem jednak że ktoś jest, kto myśli o mnie, kto tęskni, kto kocha. :)

Najnowsze wpisy

Wpis opisyna

 

:)))

 

Wpis opisyna

 

Wpis opisyna

 

1719

 

1718

 

1717

 

1716

 

Wszystkie wpisy