Photoblog.pl

Załóż konto

Naprawimy to! 

2011/06/02   

 

« następne   poprzednie »

Komentarze,ej!Malo Jest.Komentujcie kochani<3!Odwdzięczę się "fajne" . :)

 

Może kiedyś zrozumiesz że kiedy Ci byłam obojętna, naprawdę Ci zależało. Tyko Ci odbiło z tej miłości.

osłabiona, czarne skrzydła złożone w kopertę, odebrał mi wszystko - odszedł. Leżąc na łóżku z poduszką na głowie zaczęłam wołać mamę jakby działo się coś strasznego. 'No?!' zapytała zdyszana. Na biurku leży mój telefon i ciągle dzwoni, mogłabyś mi go podać i przy okazji włączyć muzykę? Podniosłam głowę i się szyderczo uśmiechnęłam. 'Ciebie totalnie pogięło, dziecko.' Ale wykonała to, co miała wykonać. A facet z którym gadałam przez telefon wolał słuchać piha, który właśnie leciał w głośnikach niż mnie.

kurde, właśnie zawsze marzyłam o takiej przyjaciółce jaką ty jesteś, miałam ich wiele, ale żadnej nie bałam się tak stracić jak Ciebie, przecież ja mogę z Tobą wszystko, uwielbiam te nasze szczere rozmowy takie, które dają nam dużo do myślenia, ale i uwielbiam te nasze odpały, dziękuję Ci kurwa, że jesteś, bo nie wiem co bym teraz bez Ciebie zrobiła

nie ma nic 'na zawsze'. świat pożycza, nie daje. zanim cokolwiek powiesz, musisz wiedzieć, że gówno mnie to obchodzi " MAM NA NIEGO WYJEBANE ! " - czyli zależy mi na nim jak na nikim innym, ale wstydzę się do tego przyznać. rozumiesz ? I proszę nie mów, że lepiej będzie jeżeli się rozstaniemy, bo najwyraźniej gówno wiesz, co dla mnie jest lepsze. wyobraź sobie, że moje co drugie bicie serca, należy do Ciebie ..

Owszem muszę się do tego przyznać ..jestem egoistką bo chce Cie tylko dla siebie.. przepraszam ale nie potrafię inaczej nie umie dzielić się Tobą z innymi..

zamknę się w łazience i będę patrzeć na kuszące ostrze żyletki, a jeśli jej użyję to zapewne wytnę Twoje imię . ' lubię weekendy, wakacje, ferie. tylko wtedy mogę zapomnieć o rzeczywistości. najczęściej śpię do późna,wieczorem szlajam się z ziomami i tak całe dnie. nie spędzam godziny w łazience tylko po prostu wychodzę w dresie, słuchawkach i byle jak związanych włosach. tylko w takie dni umiem mieć wyjebane, tylko wtedy nie zastanawiam się 'co by było gdyby..' Pociesza mnie tylko myśl, że może tam wyżej naprawdę jesteś szczęśliwy czasem mam wrażenie , że albo to ja jestem kosmitką i mówię w innym języku - albo większość ludzi nie rozumie najzwyklejszych w świecie słów Uwielbiam spoglądać na Ciebie, gdy śpisz. - Aż tak słodko wyglądam ? - Nie, po prostu wtedy wyglądasz, jakbyś nie żył

to wszystko dzięki Tobie, to Ty sprawiłeś że chcę żyć na nowo, że chcę kochać, to ty dałeś mi siłę by walczyć o swoje... i nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, że cię kocham

 

Tylko ja potrafię spieprzyć coś, czego nie było.

 

Niszczę się systematycznie. Ściągam siebie na dno niezauważalnie wręcz.

 

Prawdziwa miłość Gdy druga osoba daje ci wolność w związku, a ty i tak nie chcesz z niej skorzystać

 

oto ja. najcholerniejsza rzecz jaka mogła Cię w życiu spotkać.

 

 
- Minęło pół roku, a Ty dalej zapluwasz się herbatą gdy go widzisz. - Czas jest przeciwko mnie. - Po prostu nie chcesz o nim zapomnieć. - Problem w tym, że ja nie mam o czym zapominać. Nie łączyło nas nic oprócz paru przypadkowych rozmów, uśmiechów i dróg. Po prostu każde jego słowo wywarło zbyt duże piętno na życiorysie. Byle korektor i ruch zegarka w przód tego nie zmyje.

 

spotkamy się w realu? - nie ja wolę w Biedronce

 

- Czemu taka jesteś?- Jaka?- Taka cholernie wrażliwa albo cholernie obojętna?- Bo jestem cholernie inna niż te dziewczyny, które znasz.

 

zabrałeś mi ołówek, ukradłeś sny, połamałeś serce.

 

patrząc na Twoją dłoń wiem, że moja pasowałaby do niej idealnie Pragnę, aby moje sny stały się rzeczywistością. szczególnie, te z Tobą w roli głównej.

 

Otula zmarznięte ciało grubym kocem, w rękach gorąca herbata najlepsza na chłodne noce.. Z nerwów masuje skronie czubkami palców, znów rani to coś czego nie można wyrazić łzami.

 

nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady. wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu.

 

może tak razem, za rączkę, na zawsze?

 

 

- świat jest taaaki piękny! - a co było na śniadanie? marihuana? Poświęcaj jak najwięcej czasu ludziom których kochasz , życie nie trwa wiecznie oni tak jak my kiedyś odejdą a wtedy Ty będziesz żałował chwil których im nie poświęciłeś. i jest lepszy od naleśników z czekoladą . nic mi nie mów- dobrze wiem, bywa różnie. Nie wiem czy tańczyć ze szczęścia czy wykrzyczeć jak bardzo się cieszę. Najlepiej zrobię to naraz, bo dzięki tobie znów jestem bardzo szczęśliwa.

stała na korytarzu, gdy on przechodził obok. zatrzymał się, podszedł do niej. ale tylko po to by, powiedzieć, że miała rozwiązane sznurówki ..

 

 
Kocham, jak mam na swojej szyi Jego niesamowicie ciepły oddech, jak całuję ją tak strasznie namiętnie.. Na całym ciele mam ciarki. Tylko On jedyny tak potrafi.

 

Gdy się uśmiechasz, rób to tylko dla mnie A gdy tak patrzysz, patrz tak tylko na mnie.. i ciągnie mnie do Ciebie, ale dałam sobie warunek, że Ci wybaczę jak napiszesz pierwszy.i chyba długo będę czekać.
1 komentarz
bywajkotku  - 03/06/2011 15:47:04
zajebiste ! ; *
zapraszam .

Najnowsze wpisy

Wpis opisyizdjecia

02/06/2011 22:05:13

Wpis opisyizdjecia

01/06/2011 21:18:13

Wpis opisyizdjecia

01/06/2011 10:19:06

Wpis opisyizdjecia

31/05/2011 16:26:26

Wpis opisyizdjecia

30/05/2011 16:59:20

Wpis opisyizdjecia

13/05/2011 15:25:52

Wpis opisyizdjecia

12/05/2011 14:12:50

Wpis opisyizdjecia

08/05/2011 17:43:32

Wszystkie wpisy