Photoblog.pl

Załóż konto

Nie spamuj ;) 

2016/12/29   

492

« następne   poprzednie »
492

Przychodzą takie chwile, że nie wiem już, co z sobą zrobić.

 

 

Potem zawsze mnie przepraszał. Naprawdę tego żałował. A ja? Wiesz, jak to jest. Ktoś przyrzeka ci, że się zmieni, a ty mu wierzysz, bo chcesz wierzyć. Bo musisz mu wierzyć. Tak jak wierzysz, że pewnego dnia wreszcie przestanie padać. I cały instynkt szlag trafia. Nazwałbym to oszukiwaniem samego siebie. Ignorowaniem instynktu.

 

 

Nasza epoka nie bardzo rozumie, co to w ogóle jest miłość..

 

 

 

Moje pragnienia są proste: praca, którą lubię i facet, którego kocham.

 

 

 
 
Zawsze bowiem było to dla mnie coś całkiem niezrozumiałego, gdy się ktoś we mnie zaplątał.
 
 
Zacznij już do mnie wracać..
 
 
Jestem pod wrażeniem, kiedy mężczyzna pamięta co lubię. Nawet o drobnych rzeczach.
 
 
Kupiłam bilet, nie próbuj mnie zatrzymać. Zbyt długo odkładałam swoje szczęście na później.
 
 
 

Skoro bowiem istnieje niebo, odnajdziemy się, bo bez ciebie nie ma nieba

 

 

 

 
 
Ale to właśnie cała ona, z nagłymi wybuchami złości i pokręconym charakterem, raz była słodkim, delikatnym dzieckiem, a za chwilę dziką i namiętną kobietą.
 
 
Nie wtrącaj się w nie swoje sprawy. Nie naprawiaj komuś życia, pracy ani związku, jeśli nikt Cię o to nie prosi. Zajmij się swoimi sprawami, a jeśli masz za dużo czasu, to napisz wiersz, lub umyj okna. Ale nie wtrącaj się do życia innych ludzi, bo prędzej czy później niechcący dostaniesz łokciem w oko.
 
 
Jest taki okres, kiedy kobieta musi być piękna,żeby ktoś ją pokochał, a potem przychodzi czas,że ktoś musi ją kochać,żeby była piękna.
 
 
 

W gabinecie i w życiu od pewnego czasu obserwuję, że wielu młodych ludzi nie wierzy w to, że mogą być kochani. Jeśli wchodzi się w związek z takim bagażem, to para jest z góry skazana na głęboki kryzys, bo obie strony będą się zachowywać asekuracyjnie, nie będą tak naprawdę wierzyć, że to wszystko przetrwa. Bo NA PEWNO zostanę porzucony. Bo nie wierzę, żeby ktoś tak naprawdę chciał mnie wybrać i pokochać. I to jest podstawą całego tego zamieszania.

 

 

 

 

3 komentarze
dodi93 - 31/03/2017 21:51:12 z telefonu komórkowego
"Potem zawsze mnie przepraszał. Naprawdę tego żałował. A ja? Wiesz, jak to jest. Ktoś przyrzeka ci, że się zmieni, a ty mu wierzysz, bo chcesz wierzyć. Bo musisz mu wierzyć. Tak jak wierzysz, że pewnego dnia wreszcie przestanie padać. I cały instynkt szlag trafia. Nazwałbym to oszukiwaniem samego siebie. Ignorowaniem instynktu." doslownie jakbym czytala o swojej obecnej sytuacji..
padholder  - 30/01/2017 23:59:27
pyszne
annna97  - 31/12/2016 11:48:07
fajne <3

Najnowsze wpisy

492

 

491

 

490

 

489

 

488

 

487

 

486

 

485

 

Wszystkie wpisy