photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 2 LIPCA 2017

Iw.

Niedziela upłynęła mi okropnie pusto i głupio, czyli po prostu bez Ciebie. Muszę się na nowo do wszystkiego przyzwyczajać

 

Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz!

 

Chcę być dziewczyną, która zmieniła wszystko. Dziewczyną, która ma znaczenie. Dziewczyną która dała Ci historię do opowiadania.

 

przyszła jakaś dziwna tęsknota. Łajdaczka nieproszona. Za czymś, co jeszcze się nie zaczęło. Za smakiem, którego nie zdążyły poznać usta. Za dłonią, w której nie znalazła się dłoń. Za zapachem, który nie obiegał serca.

 

w moich pięciu palcach, jest po środku prawda

 

Bo tak naprawdę wszystko można. Pozbierać, przytulić, rozpocząć od nowa. Zasada jest prosta: wystarczy chcieć

 

Ja po tych wszystkich latach to naprawdę chcę już zacząć inaczej żyć, mieć kogoś, kto może nie tyle byłby oparciem dla mnie, ale kto by mnie potrzebował i dla kogo mógłbym żyć, bo takie życie bez sensu jest straszne, nawet jeśli człowiek na co dzień robi coś, co go wciąga. 

 

Teraz musisz, Mała unieść jeszcze więcej, czyjeś strzępy świata musisz wziąć na ręce.

 

Jest wielka różnica między osobą, która Cię chce& a osobą, która zrobi wszystko, żeby być z Tobą do końca życia.

 

Pozwól sobie na słabości. Nie musisz być perfekcyjna. Pieprz to. A potem odetchnij

 

Pozwól, aby ktoś zaczął Cię zdobywać, walczyć o Ciebie. Aby ktoś czuł, że musi zasłużyć na to, by Cię mieć. Żeby pomyślał, że to właśnie Ty jesteś z tej wyższej półki i że musi sprostać wyzwaniu. Coś, co jest trudne do zdobycia, jest dużo bardziej szanowane i cenione niż to, co samo przychodzi bez wysiłku.

 

Nie lubię trafiać na tekst mieć kogoś kto pokocha Cię w dresie i w makijażu to skarb. A ma Cię nie kochać bo w sumie to w makijażu tylko jakoś da rade? Ma Cię nie kochać przed snem bo zmywasz makijaż? Masz się kłaść w sukni ze studniówki do spania? To, że kocha Cię bez makijażu to powinna być niewypowiedzialna oczywistość. A to, że gdy wstanie przed tobą pocałuje Cię i zostawi Ci śniadanie jest skarbem, to, że się troszczy i chce byś była szczęśliwa.  A całe to patetyczne kochanie bez makijażu jest gimnazjalnym żartem. Zachwycają się Ci którzy nie żyją razem, którzy się cieszą bo mnie kocha nawet jak się rozmazałam. Cóż za akt miłości. Może właśnie pora być z kimś kto zamiast AŻ przytuli Cię gdy płaczesz to pomoże Ci poukładać to co się spieprzyło?

 

Każdego dnia znajdź czas tylko dla siebie. Obojętnie czy to będzie 10 minut w ciszy, czy długa relaksująca kąpiel, czy może spacer. Naucz się przebywać z sobą.

 

Lepszy cellulitis w garści, niż silikon w telewizji

 

W jednym pokoju sama śpię, w drugim sama jem, w trzecim sama oglądam telewizję, w czwartym zapierdalam na rowerku treningowym jak jakiś chomik w kołowrotku

 

Kiedy pragniemy cieszyć się chwilą, ta mija w mgnieniu oka, a coś, co chcemy mieć szybko za sobą, ciągnie się w nieskończoność

 

Definiują Cię dwie rzeczy: Twoja cierpliwość, gdy nie masz nic i Twoja postawa gdy masz wszystko

Komentarze

~powodzonla http://https://www.photoblog.pl/drobina/archiwum. Tak wygląda miłość "a wy takiej nke pojmiecie i nie kochajcie bo tak jak mnie ktoś też już nie da rady.
30/05/2020 11:00:35
~ewa ewa
27/04/2018 11:36:20
rebelliousangel4 Świetne! ��
16/03/2018 17:51:16
annna97 Kiedy pragniemy cieszyć się chwilą, ta mija w mgnieniu oka, a coś, co chcemy mieć szybko za sobą, ciągnie się w nieskończoność
04/07/2017 19:41:47

Informacje o opiisyyy


Inni zdjęcia: Sosnówka jerklufotoBez kategorii gnomkowybebokGood vibes ajusiaDom ajusiaAlpy ajusia... xxtenshidarkxx;) virgo123;) virgo123;) virgo123:) dorcia2700