Photoblog.pl

Załóż konto

Jesteś Moją Inspiracją *.* 

2014/05/28   

226.

« następne   poprzednie »
226.
Kategoria:
Mieszane :*

50 klik "fajne" i następny wpis :)

____________________________________________________________________________

Bóg nie umieścił człowieka na zlodowaciałej planecie, Bóg oddał ludzi w ręce ludzi, powierzył ich trosce innych ludzi. Dlatego też człowiek poszukuje przez całe swoje życie, świadomie lub mniej świadomie, drugiego człowieka. Poszukuje i tęskni za miłością, ciepłem serca i zaciszem domowym.

 

Pozwalasz sobie na minutę nadziei, na ciche rozmyślania, a potem rozczarowanie ciągnie się za Tobą nie dając zapomnieć, że znowu się spierdoliło.

 

ciekawe , co robi teraz osoba z którą spędzę resztę mojego życia.

 

-  Czemu tak na  mnie patrzysz ?

-Podobasz mi się bardzo.

- Ale jak to ? przecież mam krzywy nos, nie jestem  "najszczuplejsza", obgryzam paznokcie i mam Ojca alkoholika! najpiękniejsza też nie jestem! więc ?

- Przecież nie podoba mi się twój Ojciec tylko Ty i cała twoja reszta

 

muszę przejść z Tobą najgorsze burze by wiedzieć jak wiele jesteśmy w stanie razem przetrwać. muszę od Ciebie odetchnąć, choćby jeden dzień, żeby wiedzieć jak bardzo mogę za Tobą tęsknić. muszę z Tobą rozmawiać o swoich najbardziej skrytych, a zarazem śmiesznych marzeniach by wiedzieć, jak cudownie jest się śmiać z samych siebie. muszę zachowywać się jak nienormalna w publicznym miejscu, by wiedzieć ile wad jesteś w stanie we mnie zaakceptować.

 

` Nawet Najgłośniejsza muzyka nie potrafiła by w mojej głowie zrobić takiego szumu bym mogła zapomnieć myśleć o tobie.

 

Chodź, będziemy siedzieć przytuleni na wielkiej kanapie z kubkami parującego kakao w dłoniach i oglądać głupie bajki na Cartoon Network, będziemy chodzić trzymając się za ręce na długie spacery po najpiękniejszych zakamarkach tego miasta, będziemy pić kawę w kolorowych kawiarenkach przy plaży. Każdego ranka wstanę, pocałuję Cie delikatnie w czoło, żeby tylko przypadkiem Cię nie obudzić i zrobię Ci Twoje ulubione śniadanie, które zjemy w łóżku i potem będziemy leżeć i wygłupiać się do południa. A pewnego dnia wyruszymy w wielką podróż po całym świecie - tylko Ty i ja.

 

Zawsze tak jest. Wydaje ci sie, że nie jestes taka, że nie jesteś zdolna do tak podlych rzeczy. I wtedy przychodzi kryzys jesteś zła, facet cie zostawił, matka nie chce cie znać, pokłóciłaś sie z przyjaciółka. Masz wszystkiego dosc i przychodzi pokusa. Zawsze w takich momentach kiedy nie jesteś w stanie z nimi walczyć. I okazuje sie ,że jesteś tak podła jak reszta albo i bardziej.

2 komentarze
tiaxd  - 14/06/2014 21:45:07
<3
annna97  - 28/05/2014 19:38:25
` Nawet Najgłośniejsza muzyka nie potrafiła by w mojej głowie zrobić takiego szumu bym mogła zapomnieć myśleć o tobie.

Najnowsze wpisy

226.

 

225.

 

224.

 

223.

 

222.

 

221.

 

220.

 

219.

 

Wszystkie wpisy