>
Ostatnie wolne dni. Od poniedziałku znów się zacznie..
Zostawiam Was z uśmiechnięta buźką Szymka znów na jakiś czas.
Do miłego! :)
Inni zdjęcia: cała ja ns35cała Ja ns35Na ul :) ns35ja ns35tyłem ja na ul ns35na jedzonku ns35ja ns35:) dorcia2700Prosta droga do Białobrzeg bluebird11cała ja ns35