>
Coś ta wiosna nie może przyjść na dobre. A ja już tęsknię za latem i za takimi spacerami jak tu na zdjęciu po naszych pięknych nagich plażach w Dębkach czy Piaskach.
Macie też ochotę na letni spacer?
Inni zdjęcia: 1863 akcentovaKwiaty rela12Dni Inowrocławia :) photoslove259.6.26 rena1ch4nSwans darren1980:) dorcia2700tyłem ja ns35:* pattusia91gdZamkowo acegKarbówek pattusia91gd