>
Długo mnie tu nie było ale to wszystko przez brak czasu i wyjazdy słuzbowe.
Ale dzięki tym wyjazdom udało mi sie być w dwóch nowych saunariach - w Redzie i Lublinie. Dziś zdjęcie z Aqua SPa w Lublinie . Ładne nowe sauny. Saunamistrzowie zwracają uwagę na poprawnośc saunowania - więc warto się tam wybrać.
Inni użytkownicy: lara345xxxproprolhellyeahphotophoenix83bezdomnysarmataolakrawczuktom4721lovelive22acojesliklaaaaaaudia99
Inni zdjęcia: 1863 akcentovaKwiaty rela12Dni Inowrocławia :) photoslove259.6.26 rena1ch4nSwans darren1980:) dorcia2700tyłem ja ns35:* pattusia91gdZamkowo acegKarbówek pattusia91gd