>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 11 STYCZNIA 2010 , exif
55
Dodano: 11 STYCZNIA 2010

La Habana, Cuba

ANSCO PIX PANORAMA toy camera & old Fuji Superia 200 

Komentarze

nycslacka ohhhhhhh .... a co mialam pamietac?
Happy New Year, P.!
12/01/2010 20:46:23
naith Ciekawe czy pamiętałaś odnośnie tej Hawany ;) Anyways, wygląda niesamowicie klimatycznie. Swoją drogą jestem ciekaw czy ci dwaj kolesie z puszkami w rękach się znają. Jeden wygląda jakby się nie przyznawał do drugiego. I ten rząd samochodów... jakby chronologiczny przegląd postępu motoryzacyjnego ^^;
12/01/2010 1:10:56
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika nycslacka.

Informacje o nycslacka


Inni zdjęcia: tss toujourspurJa pattusia91gd;) pattusia91gdPatki pattusia91gdTaka Ja :)) pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gd:) pattusia91gd1865 akcentovaParafia św Piotra i Pawła bluebird11