>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 4 CZERWCA 2026 ze strony mobilnej
85
Dodano: 4 CZERWCA 2026

ja

Siemka :) 

Miłego dzionka :) 

Dzionek zaczął mi się od 08:30

Wstałam i wzięłam tabletkę:) 

Po leżałam w łóżku i wstaję zaraz i złoże łóżko i się ubiorę i będę jeść śniadanie:) 

Wrzucę wtedy wpis :) 

Info

Tylko obserwowani przez użytkownika ns35
mogą komentować na tym fotoblogu.

Informacje o ns35


Inni zdjęcia: 2300-PROSZOWICE, pow.proszowicki manekin11867 akcentova2295-BUSKO ZDRÓJ, pow.buski manekin12294-JAKUBOWICE, pow. pińczowski manekin12292-BIDZINY, pow.opatowski. manekin12291-BOGUCICE DRUGIE, pow.pińczo manekin1ja ns352286-NIEDŹWIEDNIK, pow.ząbkowick manekin12285-NIEDŹWIEDNIK, pow.ząbkowick manekin1Przybyszewa do Pacewa bluebird11