>
Siemka :)
Miłego dzionka :)
Dzionek zaczął mi się od 08:30
Wstałam i wzięłam tabletkę:)
Po leżałam w łóżku i wstaję zaraz i złoże łóżko i się ubiorę i będę jeść śniadanie:)
Wrzucę wtedy wpis :)
Tylko obserwowani przez użytkownika ns35
mogą komentować na tym fotoblogu.
Inni zdjęcia: 2300-PROSZOWICE, pow.proszowicki manekin11867 akcentova2295-BUSKO ZDRÓJ, pow.buski manekin12294-JAKUBOWICE, pow. pińczowski manekin12292-BIDZINY, pow.opatowski. manekin12291-BOGUCICE DRUGIE, pow.pińczo manekin1ja ns352286-NIEDŹWIEDNIK, pow.ząbkowick manekin12285-NIEDŹWIEDNIK, pow.ząbkowick manekin1Przybyszewa do Pacewa bluebird11