>
Synuś skończył się bawić :)
I poszedł umyć ząbki i się ubierze w piżamkę i pójdzie spać :)
A Ja sobie leżę na łóżku i po oglądam coś na YT :)
Będę szła spać to wrzucę wpis :)
Tylko obserwowani przez użytkownika ns35
mogą komentować na tym fotoblogu.
Inni zdjęcia: 2305-PIASEK WIELKI, pow. buski. manekin1Energy switch downwardspiral2304-PIASEK WIELKI, pow.buski manekin12300-PROSZOWICE, pow.proszowicki manekin11867 akcentova2295-BUSKO ZDRÓJ, pow.buski manekin12294-JAKUBOWICE, pow. pińczowski manekin12292-BIDZINY, pow.opatowski. manekin12291-BOGUCICE DRUGIE, pow.pińczo manekin1ja ns35