Photoblog.pl

Załóż konto

i need a spiritual rebirth 

2019/01/20   

 

« następne   poprzednie »

Co powiedzieć o mężczyźnie, który, zagubiony we własnej głowie, wyznaczając sobie cele krótkie - takie na najbliższe kilka dni - będąc sam zupełnie, z sobą samym i na świecie; o facecie, który w chwilach zakrapianych wieczorów,

gdzieś pod marketem łapie telefon, by flirtować z kobietami o mało kształtnych tyłkach, tych pochodzących z tej tragicznej serii głuptasek pozujących do zdjęć z książkami jako obietem całkowicie im obcym, służącym za rekwizyt, wklejających do internetu cytaty z kiepskich piosenek i z cytaty.org, liczących na to, że zostanie ich księciem; a czasem też z takimi, które marzą o milionie dolarów na święta i w chwilach, w których akurat nie spotykają się z tym chłopakiem, którego mają na miejscu, myślą o tym, że to prędzej nasz bohater im ten milion zapewni, więc łykają jego opowiastki, te same, które opowiada każdej, jak te charakterystyczne historie o pochodzeniu nazwiska i od czasu do czasu wyślą erotyczną fotkę.

Co mogę powiedzieć o takim mężczyźnie? Że jest mi go zwyczajnie żal? Co mogę powiedzieć o sobie? Że jest mi za niego wstyd?

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

Wpis notgrey

 

Wpis notgrey

 

Wpis notgrey

 

Wpis notgrey

 

Wpis notgrey

 

Wpis notgrey

 

Wpis notgrey

 

say yes

 

Wszystkie wpisy