Photoblog.pl

Załóż konto

 

2011/04/22   

Szczepienia II

« następne   poprzednie »
Szczepienia II

 

'Ważny apel rodziców dzieci poszkodowanych przez szczepienia!

 

Lawinowo rośnie liczba dzieci chorych na autyzm. W 1980 roku autyzm diagnozowano u 1 na 10 000 dzieci. W roku 2004 autyzmem było dotknięte 1 dziecko na 166. Ile jest ich dziś? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że szczepienia powodują mnóstwo innych chorób, jak choćby wciąż nasilającą się epidemię alergii przeróżnego rodzaju. Bardzo proszę nie wierzyć temu, co pisze prasa i bezstronni dyskutanci na różnych forach, twierdzący, że wzrost epidemiologii obserwowany w ostatnich latach udało się wytłumaczyć zmianą procedur diagnostycznych i krzyczący na Was, że jeśli nie zaszczepicie swoich dzieci, będziecie odpowiedzialni za ich śmierć lub kalectwo. Ci ludzie wcale nie są bezstronni! To osoby opłacone przez przemysł farmaceutyczny do robienia wody z mózgu zdezorientowanym rodzicom. Cynicznie Was straszą, bo wiedzą, że lęk zmusi Was do posłuszeństwa wobec bezdusznych nakazów służby zdrowia. Liczy się wyłącznie zarobek Big Pharma, a nie dobro naszych dzieci.

(...)

Są to dane przerażające!!! Jeśli nie zatrzymamy tego zjawiska ludzkość, a przynajmniej nasza cywilizacja po prostu przestanie istnieć.

 

Więcej informacji na temat szkodliwości szczepień: http://astromaria.wordpress.com/szczepienia/

 

Każda zainteresowana osoba, zanim zaszczepi swoje dzieci, musi poszukać informacji na własną rękę, żeby wyrobić sobie prawidłowe zdanie na ten temat.

 

Natomiast tych, którzy już wiedzą jakim zagrożeniem są szczepienia gorąco zachęcam do podpisywania listu protestacyjnego dotyczącego poszanowania wolności i praw rodziców rezygnujących ze szczepienia swoich dzieci oraz w sprawie skuteczniejszej ochrony szczepionych dzieci przed niepożądanymi odczynami poszczepiennymi. (...)'

 

ADRES PETYCJI: 

 

http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=7000

 

 

 

Całość: http://astromaria.wordpress.com/2011/04/13/wazny-apel-rodzicow-dzieci-poszkodowanych-przez-szczepienia/

 

1 komentarz
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika noirecat.
lightout  - 23/04/2011 0:00:27
bo co?xd

Najnowsze wpisy

Wpis noirecat

 

Wpis noirecat

 

http://alert-box.org/petycja/

 

cracked xD

 

mrrrrraau ;D

 

Wpis noirecat

 

Wpis noirecat

 

Wpis noirecat

 

Wszystkie wpisy