Photoblog.pl

Załóż konto

 

2011/03/19   

GMO II - petycja

« następne   poprzednie »
GMO II - petycja

PODPISZ PETYCJĘ I ROZEŚLIJ : 

http://www.avaaz.org/en/eu_gmo/?cl=743934497&v=7138 


"Komisja Europejska, ignorując wolę 60% obywateli Unii Europejskiej chce wprowadzić uprawy genetycznie modyfikowanych& ZBÓŻ!!! Jeśli do tego dojdzie, nasz chleb powszedni, o który proszą w modlitwach pobożni chrześcijanie i który jest synonimem wszelkiej żywności stanie się bronią biologiczną. 

(...) nie istnieje możliwość nieinwazyjnego współistnienia upraw ekologicznych z uprawami GMO. Jak już ludzkość miała okazję boleśnie się przekonać (przypadek Percy Schmeisera i innych rolników eko z Kanady) uprawy GMO za nic mają zapewnienia swoich twórców oraz polityków, że można je trzymać pod kontrolą. Nie da się tego zrobić! Pyłek przemieszcza się poza wszelką kontrolą, roznoszony przez wiatr, owady i zwierzęta. Przemieszczają się również same nasiona. Żadne strefy bezpieczeństwa nie gwarantują owego bezpieczeństwa, ponieważ co jakiś czas zdarzają się potężne wichury, które mogą przenieść pyłek nawet setki kilometrów od miejsca upraw. 

(...) GMO jest szkodliwe dla zwierząt, nie tylko dla szczurów i myszy laboratoryjnych, ale również dla krów, świń i innych zwierząt hodowlanych. Karmienie tym zwierząt powoduje zaburzenia w pracy systemu immunologicznego, nerek, wątroby, bezpłodność i poronienia oraz wady wrodzone płodów. 

Nie możemy dopuścić do sytuacji, w której nasz chleb stanie się przyczyną chorób, śmierci i bezpłodności." 

http://astromaria.wordpress.com/2010/09/15/podpisz-petycje/

1 komentarz
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika noirecat.
paweu8  - 01/05/2011 16:52:28
GMO jest chyba tak czy inaczej dla nas nieuniknione przez pewne umowy z USA :/ pozostaje uważnie sprawdzać wszelkie opakowania i sprzeciwiać się na ile to możliwe... Dużo petycji promujesz :)

Najnowsze wpisy

Wpis noirecat

 

Wpis noirecat

 

http://alert-box.org/petycja/

 

cracked xD

 

mrrrrraau ;D

 

Wpis noirecat

 

Wpis noirecat

 

Wpis noirecat

 

Wszystkie wpisy