Photoblog.pl

Załóż konto

Szczęście to wybór. 

2015/12/14   

trzeci

« następne   poprzednie »
trzeci

Przeglądając aktualności na Facebooku, rzuciło mi się w oczy dodane przez kogoś zdjęcie z dopiskiem: "Nowy Rok, nowe postanowienia". Z komentarzy wynikało, że raczej żadna osoba swoich postanowień noworocznych nie zrealizowała. Ale ja należę do tej części, która z dumą może stwierdzić, że osiągnęła cele, które wyznaczyła sobie na 2015 rok, a przede wszystkim najważniejszy z nich. To właśnie osiągnięcie CAŁKOWITEJ NIEZALEŻNOŚCI było dla mnie głównym priorytetem ostatnich miesięcy. A wczoraj ostatecznie dopięłam swego, podpisując umowę odnośnie wynajmu mieszkania w Krakowie.

Wszystkich dziwi, czemu tak wcześnie zdecydowałam się usamodzielnić. Odpowiedź jest prosta: bo to daje ogromną satysfakcję i napawa dumą, czyniąc mnie szczęśliwą. I choć Kraków będzie czteroletnim przystankiem w moim życiu, to przeprowadzka niezmiernie mnie cieszy, właśnie z tego względu, że od początku do końca jest to MOJA zasługa, efekt moich działań, poświęcenia, skutek marzeń.

 

W tym roku zmieniło się w moim życiu bardzo wiele, były najlepsze, ale i najgorsze momenty, jednak noworoczne postanowienia wcale nie muszą kończyć się 1 stycznia. Wszystko zależy od nas samych, od tego, czy naprawdę chcemy ich realizacji i czy się postaramy.  Warto się postarać, naprawdę!

 

piosenka || pytania tutaj

 

Przede mną jeszcze kilkanaście dni pracy, święta, wielkie pakowanie, pożegnania, Sylwester - to będą ciekawe i pełne emocji dwa tygodnie!

 

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

Wpis noentrance

 

xoxo

 

a jednak

 

trzeci

 

Tararrara

 

sąd

 

ponownie

 

wonder

 

Wszystkie wpisy