Photoblog.pl

Załóż konto

Everybody Lies... 

2017/06/09   

76.

« następne   poprzednie »
76.

Gran Canaria z przygłupami. To nasza ostatnia erasmusowa wycieczka.

Mimo że studiuję turystykę to nigdy nie oglądałam zdjęć Gran Canarii. Lubię element zaskoczenia. Tak było i tym razem. Spodzieałam się plaż, mnóstwa turystów, plażowiczów, wielu atrakcji turystycznych i miejsc handlowych. Gdy zobayczłam tak wysokie góry byłam w szoku. Widoki piekne z każdej strony. Na tej wyspie najbardziej zaskoczył mnie klimat. Na północy wietrznie, zimno, pochmurno... a na południu słonecznie, gorąco (ponad 30 stopni).

Jakoże jesteśmy biednymi studentami wybraliśmy zakwaterowanie na plaży. Tak... spaliśmy w śpiworach na piasku pod gołym niebem. Przeżycie fantastyczne. Noc ciepła ponieważ spaliśmy na półudniu więc nawet w nocy temperatura utrzymywała się w okolciach 20 stopni. Nocne pływanie w oceanie to też dla mnie coś nowego. Jedyny minus tego zakwaterowania to karaluchy.

Oczywiście jako że jesteśmy januszami podróży to nie odbyło się bez wpadek. Bagaż zostawiony w pociągu (którego nie dało się odzywakć), zgubiony zegarek, problemy z wynajęciem samochodu ponieważ kolega zapomniał prawa jazdy oraz pozostawienie kurtki w samolocie (któej również nie dało się odzyskać). Mimo wszystko wyprawa ta była fantastyczna i pełna śmiechu.

Czas tutaj strasznie szybko leci. Pozostało już tylko 28 dni do powrotu do Polski. Z jednej strony się cieszę bo wreszczie będę z rodziną, przyjaciółmi, z osobami na których mi zależy. Jednak z drugiej strony będe musiała wrócic do rzeczywistości, do pracy. Już nie będzie tyle czasu na opierdzielanie się, plażowanie, zwiedzanie.

 

 

"Masz dwie szanse: pierwsza i ostatnią"

2 komentarze
annna97  - 25/06/2017 13:17:53
super ^^
agnesyox3  - 09/06/2017 10:04:22
Ładnie :)

Najnowsze wpisy

76.

 

8
75.

 

74.

 

73.

 

72.

 

71.

 

70.

 

69.

 

Wszystkie wpisy