>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 3 LUTEGO 2011
206
Dodano: 3 LUTEGO 2011

r.

kolejny raz mogę mieć pretensje tylko do siebie. jestem głupia i to sie chyba nie zmieni.

w ferie jak najwięcej Stargardu, muszę odstresować.

a na razie bardzo szczegółowe odliczanie do soboty, szaleństwo.

 

 

chociaż nie masz ceny sprzedajesz się i masz

życia dwa skrajne tak, w które grasz talią kart.

Info

Komentowanie zdjęcia zostało wyłączone
przez użytkownika niewypowiedziano.

Informacje o niewypowiedziano


Inni zdjęcia: 2309-LIPNICA WIELKA manekin12305-PIASEK WIELKI, pow. buski. manekin1Energy switch downwardspiral2304-PIASEK WIELKI, pow.buski manekin12300-PROSZOWICE, pow.proszowicki manekin11867 akcentova2295-BUSKO ZDRÓJ, pow.buski manekin12294-JAKUBOWICE, pow. pińczowski manekin12292-BIDZINY, pow.opatowski. manekin12291-BOGUCICE DRUGIE, pow.pińczo manekin1