>
Stwierdziłam iż ładnie wyszłam . ; d
Pomimo tegoo ,że Monika mnie obmacywała do zdjęcia .
Boje się Clownów .!
Wyciągnelii mnie do Pilchowa na jakieś " Dożynki "
A tam były Clowny . ;(
Nie wiem jak ja zasnee.. ;(
Ogólnie to dodaje zdjęcie ,iż wkręciłam się u Gabrysii na kompa .
Bo ja taki ułom ,że nie mam ..
Dobraa idee ,bo mnie zabiją jak im z kompa nie zlyzee..
ehh .
Siema .
Inni użytkownicy: zielonookaisiapilarzkaagak99rafi0226qniakplew453nmatczukwikihot69karoldobredoutch
Inni zdjęcia: 2319-SZCZUROWA, pow.brzeski. manekin12316-LASKI, pow.ząbkowicki. manekin12313-POW. KRAKOWSKI... manekin12312-ZUBRZYCA DOLNA manekin12309-LIPNICA WIELKA manekin12305-PIASEK WIELKI, pow. buski. manekin1Energy switch downwardspiral2304-PIASEK WIELKI, pow.buski manekin12300-PROSZOWICE, pow.proszowicki manekin11867 akcentova