photoblog.pl

Załóż konto
Dodano: 20 LUTEGO 2022

#989.

Żaden związek nie jest perfekcyjny i wcale nie musi taki być. Nie musisz gonić za nieskazitelną relacją, bo taka nie istnieje. Każdy z nas popełniał błędy i nikt nie jest idealny.

 

Większość osób robi ogromny błąd, bo zwraca uwagę przede wszystkim na wygląd, ilość pieniędzy, wypasione auto czy też mieszkanie. Rozbijają się o rzeczy powierzchowne, a nie zwracają uwagi na te wartościowe. Przez to tak wiele związków rozpada się przy pierwszych problemach.

 

A wiesz, co naprawdę się liczy?

 

Wzajemne wsparcie, by czuć, że można na siebie liczyć. Uśmiech, by lepiej radzić sobie z trudnymi momentami. Zaufanie, bo bez niego nie można zbudować zdrowej relacji. Wierność, bo miłość jest decyzją, że to właśnie na tej jednej osobie zależy Ci najbardziej na świecie. Obecność, bo każdy z nas potrzebuje bliskości, dotyku i rozmowy. Szacunek, bo jest fundamentem, który daje temu wszystkiemu stabilność. A całość musi przykrywać szczerość, bo bez niej cała reszta nie istnieje.

 

- Rafał Wicijowski, fragment z nowej książki PROSTO W SEDNO

 

 

Dzień dobry w niedziele;*.

Ostatni-trzeci dzień wolnego i znów od jutra ten maraton.. Dobrze, że mam na rano.

Informacje o niepoprawnaegoistka


Inni zdjęcia: Idą Nowe :) aneczka24Ciąg dalszy tematu wittchen3Ja z synkiem naciusia1989:) photoslove25Andrzejki :) patrusia1991gdJa ;) patrusia1991gdLEKCJA artsidusRancid - Indestuctible kolekcjaplytJesien sweetprincessaTHREE HUNDRED THIRTY FIFTH lizzygrant