Photoblog.pl

Załóż konto

rób co chcesz. 

2017/10/23   

.

« następne   poprzednie »
.

Ze wszystkich krajów, które do tej pory zwiedzilam to Kirgistan skradł moje serce.

Wpadłam po uszy.

4 komentarze
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika nieebotak.
tucha0819  - 24/10/2017 16:54:56
Błagam kup mi widokówkę,uwielbiam je zbierać, Już nie wysyłaj przynajmniej jak dotrzesz do domu będziesz miała wymówkę,aby mnie odwiedzić:) Uwielbiam słuchać podróżników. No w sumie dużo osób mi to mówi,że by się nie odważyło na to tym bardziej te osoby,które znały moje plany. W ogóle nikt z nich nie sądził,że moim etapem w podróży dojdzie do małżeństwa,bo Łukasz jest typem kanapowca,wakacje to jak typowy Polak na remoncie najlepiej,ale jakoś dawałam radę go wyciągać.Teraz wiadomo,nie ma co ryzykować po akcji z lipca i wypadu z Warszawy. Co do tego czy się odważysz znam osobę,która psychicznie nie jest gotowa,ale chce bo wie,że będzie musiała zrobić operacje,a później nie zajdzie. Uwierz mi niekiedy los sam nas zmusza do takich decyzji,ale póki nie masz takiego trudnego wyboru rób co kochasz,a na dziecko przyjdzie spokojnie czas:) Ja się trzymam w kryzysach tego,że jak dzieciaki wydorośleją bo na pewno na jednym się nie skończy w końcu ruszę z Łukaszem w podróż w sumie sam mi to obiecał.
nieebotak - 26/10/2017 14:10:52 z telefonu komórkowego
Nie ma problemu! Miło będzie się zobaczyć. �� ze mnie żaden podróżnik, ale jest co opowiadać!
Hahahah! Najważniejsze, że się uzupełniacie. ��po jakiej akcji z lipca i z wypadu do Warszawy, jeśli mogę zapytać?
Skoro obiecał, to na pewno tak będzie. I z drugiej strony, kto powiedział, że z dziećmi nie można podróżować? Trochę większy hardcor, ale na pewno do zrobienia. ��
padholder  - 25/10/2017 1:50:54
zapraszam 9.11.2017 na mecz POLSKA vs. PORTUGALIA na stadionie w Kluczborku o godzinie 17:00
tucha0819  - 23/10/2017 21:03:32
W takich chwilach zazdroszczę przebardzo,że poświęciłam się w stronę rodziny niż tego co przez takie zdjęcia skopałam w najdalszą szufladę świata. Tak w tej szufladzie są podróże. Marzyło mi się i do tej pory marzy mi się kilka lat odłączenia się od świata i podróżować.

Najnowsze wpisy

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

Wpis nieebotak

 

.

 

.

 

Wszystkie wpisy