>
Stwierdziłam, że jednak czas na zmianę, chyba znów ścinam włosy do ramion.
Lepiej mi tak.
Wygoda w myciu.
Nie plączą się w trakcie snu i nie włażą do gęby w trakcie jedzenia...(bleee...)
Zazdroszczę wam chlopaki, że nie macie tego problemu.
Ja nie mogę ściąć tych kudłów, bo wyglądałabym jak ostatnia feministyczna gruba pipa..chyba jeszcze aż tak źle ze mną nie jest..? Właśnie. Chyba.
Inni użytkownicy: phoenix83bezdomnysarmataolakrawczuktom4721lovelive22acojesliklaaaaaaudia99bigtalaxawoxogfextempcom190werty
Inni zdjęcia: cała ja ns35JA I KWITNĄCA JABŁOŃ *foto4* xavekittyx1862 akcentova8.6.26 rena1ch4nNa bujaczce pattusia91gdTakie O pattusia91gd....(...)...;-))) pattusia91gdToruń pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gd