>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 11 godz. temu ze strony mobilnej
88
Dodano: 11 godz. temu

Ndndb

Stwierdziłam, że jednak czas na zmianę, chyba znów ścinam włosy do ramion.

Lepiej mi tak.

Wygoda w myciu.

Nie plączą się w trakcie snu i nie włażą do gęby w trakcie jedzenia...(bleee...)

Zazdroszczę wam chlopaki, że nie macie tego problemu. 

Ja nie mogę ściąć tych kudłów, bo wyglądałabym jak ostatnia feministyczna gruba pipa..chyba jeszcze aż tak źle ze mną nie jest..? Właśnie. Chyba.