>
Zuzanno.. [dlaczego ty masz tak naimie.? ;/] ;D tylko mnie nie zabij .!;D
bo ja chce jeszcze żyć. ;P
no wiec moja kuzynka.;D
eej no. kurde.. co wam .?!
że to moja sis .? hahah ;D no proszee was.;D
nie ma tak dobrze ;DD
wstawiłam to iż ponieważ bo gdyż masz zajebisty śmiech , taki ze o ja prosze ciebie.;D
haha.xD
nie no przymulam , wiem . ;p
Daria.
Kamil.
Mateo.
Domin.
Patłik.
Zuzka. xd
natasza.