>
osz ja. ;D
sors za zdj.ale nie chce mi sie zgrywać.;p
no więc..
Było wyjebiście..
na początku to myslałam ze jebne pod samochód.. c'nie Daria. ? ;/
ale ok.23 było gitesowo. xd
nie ma to jak stac na rynku o 00.00 ;d
i dostać z petardy w noge. ;o
i miec potem dziury w nodze. ;x [Daria]
dobrze ze tylko na tym sie skonczyło.
nie ma to jak wypic ... i miec lute w uj.;D
nie ma to jak wyjsc o 4 w nocy/nad ranem na miasto i spiewac ; 'niech zyje wolnosc' ;D
nie ma to jak isc spac o 6. i wstac o 9. myslec ze jest 24. ;D
ogl. to nie kontaktuje jeszcze.xd
Było MeGaaa !
dzisiaj powtórka. ? ;D
HaH.
a zdj. to masakra. ;xx zal.;d
ogl to macham wam ;
Daria.
Monika.
Mateo.
Kamil.
Marcin . :/ Fuck .
Domin.
Max. ;D
i ogl to wszystkiego naj . ;D
N.