>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 29 GRUDNIA 2010 , exif
157
Dodano: 29 GRUDNIA 2010

No jeszcze 2 dni . ;d

 

ogl. to ide sie ogarnac bo czekam na cb , a potem do fryzjera. ;)

 

 

<3

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika nataszax3.