>
No jeszcze 2 dni . ;d
ogl. to ide sie ogarnac bo czekam na cb , a potem do fryzjera. ;)
<3
Inni zdjęcia: Patrusia pattusia91gdTo ja :-) pattusia91gdTaka ja :** pattusia91gdZ Klaudusia pattusia91gdWeselnie :-* pattusia91gdKlaudusia i ja :* pattusia91gdŚliczna jestem :* pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gdMoja fota pattusia91gd