>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 28 GRUDNIA 2010 , exif
155
Dodano: 28 GRUDNIA 2010

Psycha siada ;]

to ze ludzie mają naje^ane to wiedziałam , ale ze aż tak.?!

;>

nieważne.. 

 

Oddycham dzięki tb ,

bo jesteś dla mnie tlenem . ` e

 

Ogarniij Siee .!!!.

 

Czekamy na piątek .

Będzie megaa. ;D

 

Daria.

Kura.

Domin.

Mateo.

Karo.

Dżela.

 

a reszta niech sie pier^doli. ;]

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika nataszax3.