>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 5 MAJA 2017 , exif
220
Dodano: 5 MAJA 2017

czy mogę być szczęśliwsza? 

dziękuję. 

tak bardzo dziękuję za każdą sekundę w której jesteś obok. 

 

Lubię mieszkać sama i słuchać głośno muzyki, i kąpać się przy otwartych drzwiach, i śpiewać przy sprzątaniu, i gotować sobie sama obiad, i jeść z serialem, i czytać książkę, i sama wszystko sprzątać, i wynosić sama śmieci... 

Ale zasypianie sama każdego dnia to najsmutniejsza rzecz na świecie.

Informacje o nasceniezycia


Inni zdjęcia: tss toujourspurJa pattusia91gd;) pattusia91gdPatki pattusia91gdTaka Ja :)) pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gd:) pattusia91gd1865 akcentovaParafia św Piotra i Pawła bluebird11