>
Aa gdyby tak dało się cofn±ć wstecz?
Czy byłabym ta sam± sob± co jestem dzi¶?
Czy popełniła bym te same błędy znów?
No cóż...
Inni zdjęcia: Słaba biało-czerwona. ezekh114Mury. ezekh114;) pattusia91gdJa, O! :) mnilchasOld town patusiax395B jak Bocian keriscała ja ns356.06.2026 evenstar5.6.26 rena1ch4n2245-PASTURKA, pow. pińczowski manekin1